Carousel Flash Dönen Ürünler Opencart Üyelerine Özel

ufuk32

OpenCart-TR
"yükledim ama bir sorun var herşey tamam anasayfamda gözüküyor dönen flash ama...????
Resimleri degiştiriyorum sonra dosyayı kapatıp degişikleri kaydediyorum anasayfaya geliyorum gene degişmemiş resimler hep fotograf makinesi dönüyor.
yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

birazcık kurcaladım ve düzelttim ama nasıl bercedigimi bir bilsem :)))

donglex

OpenCart-TR
RE: [FLASH] Carousel Flash Dönen Ürünler Opencart Üyelerine Özel

Carousel için tşk'ler. Veritabanından çektirmek için çalışmaya başladım yapabilirsem yazarım burdan.

Genel / Ayarlar Mağaza'dan eklendi denendi.

home.tpl'den eklendi denendi.

Aşağıdaki kod xhtml uyumlu ve çalışan koddur.

PHP:
<object data="index.swf" height="273" type="application/x-shockwave-flash" width="550"> <param name="movie" value="index.swf" /> </object>

alyamus

OpenCart-TR
ehckelem' Alıntı:
Mutta' Alıntı:
bunu siteye nasil entegre edebiliriz, aradim ama bulamadim, kendi sitesinden indirdigimizde elimizde sadece swf dosyasi var, yonlendirirseniz sevinirim.

dosyayı ana klasöre at
Admin paneli - sistem -genel ayarlar-mağaza
alta Hoşgeldin mesajı olan yere koyabilirsin
kaynak kodu tıklayıp
<embed height="250" width="450" src="index.swf" ></embed>
büyüklüğü kendiniz seçersiniz

Uygulama gerçekten çok güzel olmuş.Acaba ürünün ayrıntı kısmında "kapatmak için tıklayınız" yazısı olmasada ya da gerçekten tam üzerine gelince kapansa süper olur.:)
Teşekkür ederim.

arkadaslar ben bu sıtede yenıuyım bı sıte sayesınde e tıcaret yazılımı ogrendım bu yonden cok tesekkur ederım benımde sızlere bı katkım olsun ıstedım arkadasımızın yayınlamıs oldugu flashı adın panelınden degılde bunu templatemızın common dızınındekı home.tpl dosyasını word pad e acalım ve

PHP:
<div id="content">
bu kodun hmen altına sunu kopyalıyıp yapıstıralım

PHP:
<div id="slideshow">
      <center> <embed height="200" width="450" src="index.swf" ></embed></center>

</div>

flash dosyalarınıda ftp nın ana dızınıne atarsanız muekemmelles bır skeılde claısıyo ;) ben denedım oldu saygılar

blexis

OpenCart-TR
carefour flash eklentisine url eklerken karşılaştıgım xml hatası

evet arkadaşlar Carousel Flash Dönen Ürünler eklentisini kurmuştum flash tam olarak eklendi resimleride koyabiliordum fakat url eklerken data.xml in icine assagıdaki hatayı aldım.

data xmlin içine koydugum resimde bir alttadır acaba bununla ilgili ne yapabiliriz. aklıma url düzenleme geldi fakat ürünler için nasıl yapabilecegim hakkında bir bilgim yok eger o şekildeyse yardımcı olursanız sevinirim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
RE: carefour flash eklentisine url eklerken karşılaştıgım xml hatası

data.xml tekrar düzenlerseniz kullandıgınız sistem dönen flash eklentisiyse. daha önce kullandığım.

<item image="flash_images/resimyolu.jpg"

link="http://www.yonlenecekadres.com"

target="_self"

textBlend="no"><![CDATA[<font color='#000000'>Nokia Cep Telefonları <br />Deneme <font color='#CCFF66'>Flash Banner</font>, IE7-8, Firefox, Chrome Tested <a href='http://www.adres.com' target='_self'><font color='#CCFF66'>Satın Al</font></font></a>

]]></item>

blexis

OpenCart-TR
RE: carefour flash eklentisine url eklerken karşılaştıgım xml hatası

tamam ama benim yönlendirmek istedigim ürün oldugu için "&" vs işareti oluyor ve xml galiba bu işaretleri kabul etmedigi için hata alıyorum ana sayfaya yönlendirmek istesem sorun yok..

ferree

OpenCart-TR
resim üzerine tıklandıgında büyümüş olsa süper olurmuş.