Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor!

cideli

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cide.gen.tr
Merhaba Sipariş Verirken Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor! bunu nasıl sınırsız yapabilirim.

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
adminden ürün bilgilerini girerken ürün sayıs enaz 1 olmalıdır. stokdan düş şıkkınıda iptal et tamamdır.

hiyao

OpenCart-TR
Merhaba

Bu sorun bende şu şekilde oluyor, ürün miktarını gerekli şekilde ayarlamama, ürünleri stokta var göstermeme, hatta benim sorunuma çözüm olacak bir şey olmasa da stoktan düş alanınnı hayır yapmama rağmen aynı seçeneklere sahip ürünlerin bazıları için alışveriş sepetinde "*** Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor!" uyarısını veriyor bazılarında ise vermiyor. Pek çok farklı seçenekle denedim sorunun nereden kaynaklandığını bulmak için, geçerlilik tarihi, stokla ilgili seçenekler vs, ancak hatanın kaynağını bulamadım. Kullandığım seçeneklere bakılırsa böyle bir stokta yok uyarısı vermemesi gerekiyor ama dediğim gibi bir sorun var.

Eğer böyle bir sorunla karşılaşıp çözebilmiş birileri, yardım edebilecek birileri varsa gerçekten çok sevinirim.

resif

OpenCart-TR
hiyao' Alıntı:
Merhaba

Bu sorun bende şu şekilde oluyor, ürün miktarını gerekli şekilde ayarlamama, ürünleri stokta var göstermeme, hatta benim sorunuma çözüm olacak bir şey olmasa da stoktan düş alanınnı hayır yapmama rağmen aynı seçeneklere sahip ürünlerin bazıları için alışveriş sepetinde "*** Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor!" uyarısını veriyor bazılarında ise vermiyor. Pek çok farklı seçenekle denedim sorunun nereden kaynaklandığını bulmak için, geçerlilik tarihi, stokla ilgili seçenekler vs, ancak hatanın kaynağını bulamadım. Kullandığım seçeneklere bakılırsa böyle bir stokta yok uyarısı vermemesi gerekiyor ama dediğim gibi bir sorun var.

Eğer böyle bir sorunla karşılaşıp çözebilmiş birileri, yardım edebilecek birileri varsa gerçekten çok sevinirim.

Arkadaşlar aynı sorundan muzdaribim yardımlarınızı bekliyorum , Teşekkürler.

djalper

OpenCart-TR
bu hatayı localhostda kurduğumdanmı alıyorum?

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\AppServ\www\esintistore\system\library\mail.php on line 153Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\esintistore\index.php:92) in C:\AppServ\www\esintistore\system\engine\controller.php on line 27

Rapoloji

OpenCart-TR
RE: bu hatayı localhostda kurduğumdanmı alıyorum?

Şahsen localserver olarak EasyPHP yi kullanmanı öneririm. Hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Serverdan dolayı olabilir arkadaşım

djalper

OpenCart-TR

birde ürün adresi 100 tane girdim
2. üründe *** Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor! diyo neden oluyo bu?

yeni başladımda bunu öğrenmeye :D

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Sepete eklediğin ürünler iki tane veya fazlası ise diğer ürünlerin stok bilgilerini kontrol ediniz..

djalper

OpenCart-TR

hocam 100 stok girdim 1. ürünü alıyor 2. ürün alınca 1 den fazla ürün hangi ürün olursa olsun mevcut değil stokda diyo

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Uzun zamandır forumda olmadığım için sürüm hatalarını bilmiyorum ve stoklar alışveriş miktarının üstündeyse bahsettiğin hatanın başka bi sebebi olmaması lazım.. 1.4.9.3 sürümünü güncelleyip tekrar dene..

djalper

OpenCart-TR

hocam localdeyim zaten bugün kurdum son sürüm
buna merak sardım :D mybb yi hal ettim sıra bunda :D mantık dışı bak şöyle oluyo
ürünü admin panelinden düzenle ok deyince düzeliyo sonra yine aynı oluyo neden ki acaba[

*** ne hatası
adszcqt.jpg

Rapoloji

OpenCart-TR

djalper' Alıntı:
hocam localdeyim zaten bugün kurdum son sürüm
buna merak sardım :D mybb yi hal ettim sıra bunda :D mantık dışı bak şöyle oluyo
ürünü admin panelinden düzenle ok deyince düzeliyo sonra yine aynı oluyo neden ki acaba[

*** ne hatası
adszcqt.jpg

Arkadaşım ürünlerinde renk seçeneği var mı ? Eğer varsa renk seçeneğine de dikkat et bi. Orda da stok soruyor çünkü.