Bu şekilde alt kategori olabilirmi ? Yapılabilirmi? Nasıl?

DrGandalf

OpenCart-TR
Selamlar, bu şekilde bir kategori şeklini nasıl yapabilirim (ağaç kategoriye benzer)

-ANA KATEGORİ
-ANA KATEGORİ ALTI KATEGORİ (bu standart kategoride mevcut zaten)
-ANA KATEGORİ ALTININ ALTI KATEGORİ (bunu sağda container de göstermekte)
-----------------------------------------------------------------------------------
Daha iyi anlaşılması açısından, şu anda soldaki kategoriler 2 bölümde bunu alt alta açılır 3 bölüm yapmam gerekiyor.

-ELEKTRİK MOTORLARI (bu ana kategori diyelim solda, tıklayınca altı açılıyor )1.kategori
-AC Elektrik Motorları (bunu tıklayıncada altı açılacak )1in alt kategorisi A
-AC Servo Motorları (bu şu anda mevcutta yok sağda sayfada görünüyor) Alt kategorinin 1A nın alt kategorisi 1Aa

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

plustre

OpenCart-TR
Aynı problemi yaşıyorum cevap bekliyorum UP

Birisinin bi problemi olunca anında görüp yardım etmeye çalışıyorum ama 4-5 gündür şu konuyu araştırıyoruz forumda yok soruyruz cevap verende yok keşke herkes paylaşımda bulunsada bişeyleri daha iyi kavrayıp çözebilsek birlikte..

Dostum Sorunu çözdüm, opencart ın kendı kategori menüsünde bunu yapamıyorsun fakat ek bir kategori modülü ekledigin zaman 3. alt kategorileride gösterebılıyorsun. Gerekli başlık şuradadır:

http://forum.opencart-tr.com/thread-4865.html

DrGandalf

OpenCart-TR
plustre' Alıntı:
Aynı problemi yaşıyorum cevap bekliyorum UP

Birisinin bi problemi olunca anında görüp yardım etmeye çalışıyorum ama 4-5 gündür şu konuyu araştırıyoruz forumda yok soruyruz cevap verende yok keşke herkes paylaşımda bulunsada bişeyleri daha iyi kavrayıp çözebilsek birlikte..

Dostum Sorunu çözdüm, opencart ın kendı kategori menüsünde bunu yapamıyorsun fakat ek bir kategori modülü ekledigin zaman 3. alt kategorileride gösterebılıyorsun. Gerekli başlık şuradadır:

http://forum.opencart-tr.com/thread-4865.html

Peki altalta dediğim gibi açılıyormu o zaman, ben sağa doğru açılan bir modül olarak biliyorum bu modülü.

tuareg

OpenCart-TR
benden de aynı sorun oluşuyor. farklı temalarada "REFINE SEARCH" olarak üst menü altında çıkıyor ve ben buna razıyım. ancak temada benden yakalayamıyorum.

ana kategori
ana kategori>alt kategori (-)
ana kategori>alt kategori > alt ve alt kategori görmek istiyorum..
...
tam aradığım ekli dosyada...

Ekli dosyalar

• opencart soru.jpg
    opencart soru.jpg
    101.1 KB · Görüntüleme: 78

DrGandalf

OpenCart-TR
Çok zor heralde arkadaşlar kimse yardımcı olmuyor ben buna karar verdim sonunda...

tuareg

OpenCart-TR
BAşka bir temada bu özellik standart olarak işliyor. alt kategori sınırsız olarak açılabiliyor. çalıştığım temada maalesef sorun oldu. Tema yı satın aldığım yerde cevap vermedi..