Bu hataları alıyorum yardımcı olur musunuz ( 1.5.1.3.1 )

EzelHost

OpenCart-TR
Notice: getimagesize() [function.getimagesize]: Read error! in /home/-----------/domains-----------/public_html/e-ticaret/system/library/image.php on line 11

Warning: imagejpeg(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/-----------/domains/-----------/public_html/e-ticaret/system/library/image.php on line 44

Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/-----------/domains/-----------/public_html/e-ticaret/system/library/image.php on line 51

bu hataları alıyorum yardımcı olur musunuz

yusuf1990

OpenCart-TR
yüklediğin resimde tr karakter varmı bak sorun yoksa image/cache dizinine yazma izni ver

EzelHost

OpenCart-TR
kardeş image/cache dosyasında yazma izni var birde zaten ben resim yüklemedim normal kurulumu yaptım bu hatayı aldım.sorun devam ediyor

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
config.php veya admin/config.php içindeki bölümlere bakınız .

bir hata olması muhtemel default datalardaki resimleri yazamıyor. veya host üzerinden kısıtlama getirilmiş. bunları inceleyin veya firmanıza inceletin.

EzelHost' Alıntı:
kardeş image/cache dosyasında yazma izni var birde zaten ben resim yüklemedim normal kurulumu yaptım bu hatayı aldım.sorun devam ediyor

EzelHost

OpenCart-TR
NE YAPTIYSAM DÜZELMEDİ SORUN BENCE İZİNLERİ KURULUM YAPTIKTAN SONRA AÇMAMDAN KAYNAKLANDI. TEKRAR KURDUM AMA ÖNCE DOSYA İZİNLERİNİ AÇTIM SONRA KURULUMU YAPTIM SORUN KALMADI. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM