Blog News Modülü

attalias

OpenCart-TR
KURULUMU İÇİNDEDİR..HEADER ve Home Dosyalarının Yedeklerini Almayı Unutmayınız.
phpmy adminden Sorgulama Kısmınıda Yoksa Çalışmaz..Türkçe dİL dosyası yok..oluşturmanız Gerekiyor..ingilizceyi Kopyalayıp Türçeye dİL dOSYASINA eKLEYİN TÜRKÇELEŞTİRİN..

Ekli dosyalar

• Blog_News_opencart 1493.zip
    47.3 KB · Görüntüleme: 88

attalias

OpenCart-TR
RE: Blog Modulü1493

Hayır Ücretsizdir..OPENCART RESMİ SİTESİNDE VARDIR..
http://forum.opencart.com/viewtopic.php?f=23&t=8098&start=40

facehaber

OpenCart-TR

selam hocam kurulum nasıl oluyor ben bunu attım ama Erişim İzniniz Yok!
Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz. Eğer yönetici iseniz kullanıcı grublarından yönetici izinlerini ayarlayınız. bolebi hata gelior

Error: Table 'bbicgiyi_shop.sawrtaerasdgasdfgblog' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM sawrtaerasdgasdfgblog b, sawrtaerasdgasdfguser u WHERE b.author_id = u.user_id AND b.status = 'published' ORDER BY date_posted DESC

arkadaşlar sayfamı giremiyorum bu hatayı nasıl duzenlicem lütdfen acil desteke ihtiyacım var: teknikdestek2011@hotmail.com ekleyin lutfen

webhane

OpenCart-TR

facehaber' Alıntı:
Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz. Eğer yönetici iseniz kullanıcı grublarından yönetici izinlerini ayarlayınız. bolebi hata gelior

5. system->user->user group->Top Administrator->[Edit]-Access Permission:->press check->extension/blog ->Modify Permission:press check->extension/blog->press [SAVE] in roght top menu

Sistem>Kullanıcılar>Kullanıcı Grupları>Yönetici bölümünü Düzenleye dileyere extension/blog bölümü tıklayın ve kayıt edin diyor sanırım bu sorununuzu çözecek.

facehaber' Alıntı:

Error: Table 'bbicgiyi_shop.sawrtaerasdgasdfgblog' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM sawrtaerasdgasdfgblog b, sawrtaerasdgasdfguser u WHERE b.author_id = u.user_id AND b.status = 'published' ORDER BY date_posted DESC

arkadaşlar sayfamı giremiyorum bu hatayı nasıl duzenlicem lütdfen acil desteke ihtiyacım var: teknikdestek2011@hotmail.com ekleyin lutfen

Sanırım Mysql çalıştırmadınız o yüzden bu hatayı alıyorsunuz. readme dosyasını okuyun yapamazsanız iletişime geçin.

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com

ben modülü kurdum oldu ancak ana sayfada home.tpl içinde nerde göster dersem orda gösteriyor bende ana sayfanın en alt kısmında gösterdim ancak şöyle bir durum oluşuyor
bütün blogları alt lat ve yazının tamamını gösteriyor
bir ön izleme olup detay okuma diye bişey yok
artı ilerleyen zamanda blog sayısı artınca hepsini ana sayfada göstereceği için ana sayfa çok fazla uzayacak
kurup deneyen varsa bu konuda fikri olan varsa paylaşabilir mi?
------------------
modülü kaldırdım istediğim gibi olmadı

attalias

OpenCart-TR

irembagi' Alıntı:
ben modülü kurdum oldu ancak ana sayfada home.tpl içinde nerde göster dersem orda gösteriyor bende ana sayfanın en alt kısmında gösterdim ancak şöyle bir durum oluşuyor
bütün blogları alt lat ve yazının tamamını gösteriyor
bir ön izleme olup detay okuma diye bişey yok
artı ilerleyen zamanda blog sayısı artınca hepsini ana sayfada göstereceği için ana sayfa çok fazla uzayacak
kurup deneyen varsa bu konuda fikri olan varsa paylaşabilir mi?
------------------
modülü kaldırdım istediğim gibi olmadı

sanırım aşagıdaki gibi bir modül arıyorsun