Bilgisayar Ve Donanımlarını satacağım bir site kurdum ama bazı şeyleri anlaladım.

XANDERER

OpenCart-TR
Selemlar.
Bende bir acemiyim malesef.
Ürünleri girdiğimiz yerde güzel bir özellik var, Özellik bölümü, ancak takdir edersiniz ki konu bilgisayar ve parçalarının özellikleri olunca her parçanın yada bilgisayarın 20 den fazla özeeliği oluyor, bu kısmı kullanmanın pratik bir yolu varmıdır, 1 ürünü yaklaşık 20 dakikada girince günde 5 üründen fazla giremez oluyorum, bazı pratik uygulamalar varsa da ben bunları bilmiyorum, sizler bir ürünün çok özelliği olunca nasıl hepsini bir ürüne giriyorsunuz ?
Bu konuda bana tavsiyeler verebilirmisiniz.
Son olarak bir ürünü girdiğimizde boş geçmemem gereken alanlar nerelerdir bunu da söyleyebilirseniz çok sevinirim, mesela ürün kodu ve fatura no gibi alanlar var.
Birde Seçenek düğmesi ekleme, çoklu seçenek düğmeleri, açılır kuıtular koymak gibi şeyler var bunları biz neler için kullanacağız, yada ne olduğunda kullanmalıyız, ve dahası siz bunları kullanıyorsanız neler yapmak için kullanıyorsunuz, ürünlerin ne gibi seçeneklere ihtiyaçları olur.
Son Soru Mevcut temamızı enine doğru biraz daha genişletebilmenin bir yolu varmıdır acaba, az daha genişletmek istiyorum daha çok ürün gösterimi sağlayabilmek için.
Bana bunları anlatabilecek birileri olursa çok ama çok makbule geçecek.
Saygılarımla.

XANDERER

OpenCart-TR
2012 de yazdığım soruya 2 yılda hiç cevap gelmemiş, ne güzel :)
Kimsenin bilmediği yada paylaşmak istemediği bir şeyler sormuşum sanırsam, hani 2 yıldır cevap gelmemiş ya ondan söylüyorum.
İşin kötüsü bu sitede sorup başka siteden öğreniyorum.
Gerçekten destek konusunda ciddi sorunlarınız var, destek olamamak gibi, bunların üstesinden gelmelisiniz öncelikle, yoksa forum işi böyle yürümez, 10 yıldır bir forumun ADMIN i olarak söylüyorum bunu, ister dikkate alın ister almayın, genelde Türk insanına eleştiri yönelttiğinizde egoları harekete geçip söylenenleri hakaret saydıkları için verebileceğiniz her türlü tepkiye yılların tecrübesi ile alışkınım zaten.

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
:) iki sene önce bu forumda baya hareketlilik vardı vede konular çok hızlı yukarı aşağıya kayma yaptığı için gözden kaçmıştır :)