Bilgi Sayfası sayfalama yapmıyor

yanlız09

OpenCart-TR
mhb arkadaşlar benim sorunum bilgi sayfası açıyorum yazılar fazla ve enaltta bulunan devam butonuna bastığımda başka sayfaya geçiyor devamını sayfalama yapmıyor tekrar düzenlemeye geri dönüyorum atmış olduğum yazıların bir kısmını kaldırmış yarım çıkıyor sayfanın alamadığı fazlalıkları otomatik siliyor diyeceğim arkadaşlar bilgi sayfaları otomatik sayfalama özelliği yokmu yardımlarınızı bekliyorum kolaygelsin

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Buna çözüm bulunmuş değil.. Bir yerlerde kısıtlama var sanırım ck editörde forumda bu konuya yer verilmişti akibeti nedir en son çözüm varmı emin değilim..

Ayrıca devam butonu yazı devamı için değil önceki sayfaya veya anasayfaya dönmek için veya işlemi tamamlamak için kullanılan bir genel buton..

yanlız09

OpenCart-TR
teşekkürler modum bilgi verdiğin için peki bu sayfalarda sayfalama yapamazmıyım kodlarla filan

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Sayfalara bilgi eklerken ck editör kullanıyorsunuz.. Yine bunu kullanarak yazının bitimine devamı diye link atarsanız başka sayfalara yönlendirebilirsiniz.. Yada yazıyı illa komple tek sayfada yayınlamak istiyorsanız basit bir html programıyla sayfanızı oluşturup hostunuza yükleyin ve iframe özelliği ile çağırın..

Örnek konu;
Kutu içerisinde Sayfa çağırmak ( iframe )