backup.sql Çıldırttı beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafiozo

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egemedyagrup.com
Localde yaptım siteyi PhpMyAdminden dışarı çıkarıyorum MYSQL ama türkçeler gidiyor sitenin tabloları kayıyor. Sistem yedeklemeden yapayaım dedim. Backup.Sql yükle diyorum sunucuda yok sayfa görüntülemiyor diyor kalıyor. Help Me, YArdım edin mod abiler... Bir konu var bununla ilgili kusura bakmayın tekrar açmak zorunda kaldım. Bu arada Mysql adı şifrelerim hepsi aynı

Rapoloji

OpenCart-TR
arkadaşım tam olarak ne yapıyorsun söylersen yardımcı olabiliriz ? Ayrıca konu başlığın son derece saçma... Localde kurduğun siteyi host a mı taşıyacaksın ?

grafiozo

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egemedyagrup.com
Rapoloji' Alıntı:
arkadaşım tam olarak ne yapıyorsun söylersen yardımcı olabiliriz ? Ayrıca konu başlığın son derece saçma... Localde kurduğun siteyi host a mı taşıyacaksın ?

Evet. Localde biten siteyi hosta yükleyeceğim. Mysql veri tabanının ismi ve şifreleri aynı, Localde mağaza url side hosta göre yaptım ama backup.sql dosyasını sisteme yüklemiyor. Sayfa sonlanıyor. Başarılı olarak yüklenmiyor.

Rapoloji

OpenCart-TR
Burayı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim arkadaşım.
http://forum.opencart-tr.com/thread-177.html

Ayrıca bir sorum daha olacak... Localde yaptığınız sitenin mysql ve kendi sql sini alıp direk host a yükleyip dosyaları atıp yükleme çalıştırma yapıyorsanız eğer ki.. ;

Host a aynı veritabanı ismi ve aynı şifrelerle yer açıp sıfır opencart kurun üstüne kendi sql lerinizi yükleyin. Bu şekilde garantili bir sonuç elde edersiniz.

Mod arkadaşım konuyu kilitleyebilirsin.

grafiozo

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egemedyagrup.com
Arkadaşım biz oraya 4-5 defa okuduk ben buldum hatayı bu arada çözdüm. Ziyaretçi Modülü kıllık yapıyormuş tıkır tıkır oldu. Saol yinede. evet artık kapatabilir Mod. Saygılar..

Rapoloji

OpenCart-TR
grafiozo' Alıntı:
Arkadaşım biz oraya 4-5 defa okuduk ben buldum hatayı bu arada çözdüm. Ziyaretçi Modülü kıllık yapıyormuş tıkır tıkır oldu. Saol yinede. evet artık kapatabilir Mod. Saygılar..

4-5 defa okumuşsun ama anlamamışsın arkadaşım... Bu demektir ki gerektiği kadar özen göstermiyorsun yaptığın işe...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...