Arkadaşlık Modülü

chrisersan

OpenCart-TR
Arkadaşlar opencartta arkadaşlık modülü gibi bişey var mı acaba?
yani üyeler birbirleriyle mesajlaşabilse online olarak facebooktaki gibi bişey mümkünmü acaba arkadaş olarak ekleyip birbirleriyle konuşabilse?

Kimse Yok mu Bilen Arkadaşlar?

chrisersan

OpenCart-TR
Bu Dalga Geçme Anlamındaysa Ayıp Ediyorsunuz. Eğere Ciddi Bir Şekilde Söylüyorsanız Modülü Var mı?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Kardeş,
Eticaret Sitesi için bana göre saçma bir şey sormuşsun. Netice bu bir eticaret sitesi.
Eticaretide kuralına göre yapman lazım. Tabikide her müşteri senden memnun kalmayacak.
Netice senin istediğin gibi bir modul olsa, sendne memnun kalmayan siteye girip, sitede online olmayanlara ben memnun kalmadım, burası dandik, burası, b...ktan site diyecek.
Herkes memnun kalsada rakiplerin bunu sana yapacak. O Yüzden böyle bir modul olsada kullanma. Ha dersenki, sadece siteye girenlerle, admin chat yapabilse, böyle bir modul olurmu desrsen, Olsa iyi olur. vardırda haralde. Ama
Tekrar Söylüyorum, Site müşterilerini birbirleriyle görüştürme :(

Saygılar

chrisersan

OpenCart-TR
Ben opencart kullanarak Çok Farklı Bir Projeye Başlıyorum Bu Nedenle Sormuştum.E-Ticaret Yapmayacağım Yani :) Portal Gibi Bir Şey yapacağım Ben. Ki yakında Zaten Görürsünüz Büyük Patlama Yapacağım :)

ozansenkal

OpenCart-TR
chrisersan merhaba,

akıl vermek gibi olmasın ama, öyle birşey için wordpress üzerinde işini tıkır tıkır yapan harika eklentiler var. bence opencart ı baştan yaratmak yerine wordpress üzerinde çalışan social pluginler üzerine yoğunlaşsanız çok daha kısa zamanda çok daha stabil bir uygulama elde edersiniz. düşündüğünüz yapı için opencart çok uygun gibi görünmüyor.

chrisersan

OpenCart-TR
Evet haklısınız wordpress de olabilir ama ben opencart düşünmüştüm.neyse araştırmaya devam o zaman