Arıza Takip Yazılımı M-Arıza

nazbil

OpenCart-TR
reklama amalı değildir

M-Arıza programı Mask Production şirketinin hazırlamış olduğu açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz (Freeware) bir yazılımdır. Yazılım PHP dilinde yapıldığı için diğer materyallerede herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Web sitemizden indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. M-Arıza yazılımının amacı arızalı ürünlerin takibi için, kullanıcılara pratik ve düzenli bir sistem sağlamaktır. Kurulum için Rar dosyasının içindeki "Lütfen Okuyunuz" dosyasını açıp içindeki adımları egrçekleştiriniz

kamil.php

kamil.php

kamil.php

iframe olarak ayarlayabilirsin

not:alıntı

Ekli dosyalar

• ariza.zip
    1.7 MB · Görüntüleme: 271

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: marıza (baki60 arkadaşa)

Başlı başına bir yazılıma benziyor bu sanki.. Opencart'a entegre edilebilmesi için detaylı anlatım yaparsan daha mantıklı bir paylaşım olacağını düşünüyorum.. Ayrıca dosyalarınızı eklenti olarak paylaşmanız gerekmektedir ve ayrıca kurulum için bahsettiğiniz lütfen okuyunuz dosyası rar paketinde mevcut değildir..

sabitertan

OpenCart-TR
Güzel bir yazılıma benziyor ancak bir çok hata mevcut düzeltip buradan tekrar paylaşacağım.

alitamgul

OpenCart-TR
Link hata var. İndiremiyorum Kardeşler.. (Büyük Harf Kullanmayınız!)

dedikodu

OpenCart-TR
web sitemi opencart kurdum fakat harici olarak bu arıza takip scriptinide kurdum bazı sayfalarında hata alıyorum bunun içinde destek verebilirmisiniz yoksa destek sadece opencart için mi geçerli teşekkürler.

burcakyakin

OpenCart-TR
ben de siteme arıza takip modülü koymak istiyorum ancak opencarta bunu nasıl entegre edebiliriz. konu hakkında bilgi verebilecek var mıdır acaba?