Arıza Takip Modülü Var Mı?

baki60

OpenCart-TR
arkadaşlar elinde arızalı ürün takip modülü olan varmı veya nasıl yardımıcı olursunuz şimdiden teşekkürler

baki60

OpenCart-TR
boşa arama diyorsun :s teşekkür ederim kardeş kolay gelsin
hazırlaya bilecek bi arkadaşımız varmı açaba

sabitertan

OpenCart-TR
hazırlaya bilecek bi arkadaşımız varmı açaba
Neden olmasın? Sadece burada kısa bir beyin fırtınasına ihtiyacımız var. Müşteriye ne gibi bilgiler gösterilmeli? Arıza tamamlandığında mail gönderelim mi?Admin paneline arıza takip sistemini ekleyelimmi yoksa ayrı bir sistem olarak sadece yerelden denetlenebilir bir yapı mı olmalı? Ayrı bir veritabanı mı kullanalım opencart veritabanına mı ekleyelim? Arıza takip sisteminde yönetici ne gibi özellikler girebilir?
İlgilenen arkadaşlar olursa modülü yazabiliriz bence.
Bu başlığı takip ediyor olacağım. İlgi olursa (gerçekten işe yarar bir fikir üreten ya da üretilen fikirlere yorum yapanlar olursa) kısa sürede bu eklentiyi oluşturabiliriz.
Herkese iyi çalışmalar.
Not: neden "İlgi olursa" dediğimi aşağıda verdiğim konu bağlantısını inceleyerek görebilirsiniz. Kimse boşa gidecek bir şey için vakit harcamak istemez.
İlgi olmazsa :)

SiuBa

OpenCart-TR
Aslıdan Bu Çok önemli bir mod olabilir ben arkadşaıma kurtduğum sitede Bir PHP scriptini sitede kurdum ve OpenCart üzerinden lik attım müşteriler ordan ürünü takip edebiliyolar.Müşteri için en fazla sorgulama sayfası olsa yeter ama yöneciler için biraz detay olsa iyi olur gibi.Tabi müşteriler hem ona verilen özelbir kod yada fiş numasarı üzerinden sorgulama yapabilmeli

bilgikur

OpenCart-TR
Arıza Takip Sistemi E-ticaret yapan özellikle bilgisayar teknik servis işlerine bakan kişi veya kişiler sistemde olması gerekli diye düşünüyorum. olmazsa olmazlardan bir modül olabilir bu..(BENCE)

alitamgul

OpenCart-TR
arıza bildirim formu

arıza bildirim formu koymak istiyom böyle modül varsa yardım isiyom tşk simdiden

dedikodu

OpenCart-TR
sitenize dün üye opldum genel anlamda inceledim çok yararlı bilgiler var karşılıksız olarak elinizden geldiğince ve büyük oranda kullanıcılara yardımcı oluyorsunuz burda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyor ve konuya girmek istiyorum, bende bilgisayar satışı ve teknik servisi yapan bi esnafım site kurma kararı aldım opencartı seçtim sebebi opencartın çok iyi olması değildi, sizlerin kullanıcılara elinizden gelen yardımı etme çabasıydı sizler olmasaydınız kullanmazdım açıkçası.

ayrıca bu modül veya eklenti tabiki benimde işime yarayacaktır ve benim gibi birçok kişinin ilgisini çekicektir eminim. iyi çalışmalar...

falancas

OpenCart-TR
Hata günlüğü ile alakası yok olayın.Yapılması istenen sistemde,kullanıcılara tahsis edilecek olan 'arıza takip' şifresi ile müşterilerin arızada olan ürünlerinin son durumlarının takip edilmesi amaçlanmaktadır.Benim de ihtiyacım var buna ancak mariza scripti sorunlu sanırım kurulmuyor.Düzgün çalışan bir script var mı bilmiyorum.Bir haftadır arıyorum tarıyorum opencart 1.5.x ile ilgili destek çok kısıtlı.Modüllerin çoğu 1.4 uyumlu.Galiba artık yöneticiler de sıkıldı insanların sorunları ile ilgilenmekten.Adamlar haklı tabiki kimse kalkıp hesap soramaz neden yardım etmiyorsunuz diye.Sonuçta babasının oğlu değiliz bu insanların.Bir de çalışan ve 1.5.x için pc toplama ile ilgili yardım istiyorum.Bu iki eklenti için yardım edecek olanlar pm ile irtibat kurabilirler.Kolay gelsin herkese