arama sonuç listesi altta çıkıyor...

kondansator

OpenCart-TR
slm arkadaşlar... default temada arama yaptığımda arama sonuçları mevcut olan slide ve yeni ürünler modülünün altında görüntüleniyor. arama sonuçlarının en üstte görünmesini nasıl sağlayabilirim. şimdiden teşekkürler...

ya arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu acaba???

ottoman08

OpenCart-TR
Aynı sorun bende de var, çözüme dair birşey bulamadım, yardım edecek kimse yok mu?

ottoman08

OpenCart-TR
Arama yapınca bu şekilde sonuçlar en altta çıkıyor, bilgi sayfaları da bu şekilde çıkıyor, sürümü 1.5.6 ya yükselttim ama yine şekilde bir şey değişmedi, yardımcı olursanız çok sevinirim

Yardım edebilecek kimse yok mu?

ottoman08

OpenCart-TR
İşin ilginç tarafı ise bu sorun ile ilgili; başka birkaç site de dahil olmak üzere 4-5 tane daha konu açılmış ve hiçbirine cevap verilmemiş. Girdiğim ürünler olmasaydı siteyi komple silip yeniden yükleyecektim ama bakalım madem çözüm yok, ürünleri yedeğini alıp yeni siteye yüklemeyi becerebilirsem öyle yapacağım artık.

Evet arkadaşlar günlerce pes etmeden uğraştım ve sorunun kaynağını tespit ettim; sistem genel ayarlarında, mağaza sekmesinde varsayılan bölüm kısmını "varsayılan" olarak seçtiğimde sorun çözüldü.