Anne ve bebek için xml veren firmalar

derya

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tarzgo.com
Sadece bebek ürünleri veren yerler arıyorum ancak xml için yıllık 900 tl ye kadar para isteniyor.
Bebekbayi şuanda bayilik vermiyor sanırım.Önerebileceğiniz bir yer varsa bekliyorum arkadaşlar.Arıyorum uzun zamandır ancak bulamadım.

bebekxml

OpenCart-TR
N.S.O Bilişim Teknolojileri iştiraki olan bebekxml.com üzerinden; bebek ürünlerinin B2B ve XML platformunda satışını gerçekleştirmekteyiz. XML ücreti hiçbir şekilde tarafımızdan talep edilmemektedir.

100 adet marka ile 3000 e yakın ürün yelpazemizi www.bebekxml.com sitesinden görebilirsiniz.

Konuyla alakalı olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

İyi çalışmalar.

destek@bebekxml.com dan bana ulaşabilirsiniz.

lehman01

OpenCart-TR
bi ara araştırmıştım bu konuyu aktifbebek diye bir firma vardı. Ama hala xml veriyor mu bilmiyorum araştırmanız faydalı olabilir.

ilkebebe

OpenCart-TR
Merhaba,
www.ilkebebe.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Kısa bir süre için XML hizmeti ücretisiz olarak veriliyor.

istanbaris

OpenCart-TR
Web sitesi
www.butiksaati.com
Dekorasyon da xml veriyoruz

Bayilik Sistemi

Bayilik Sistemin Avantajları Online Alışveriş Bayilik Sistemi​
www.butiksaati.com XML ENTEGRASYON ile,

Tüm ürünlerimizi xml alarak sitenizde yayınlar,
Sizin için yüzdelik iskontoyu öğrenebilir,
Siparişinizle ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilir,
İstediğiniz kategori deki ürünleri xml ile çekebilir,
Ödeme metodu olarak ; Peşin fiyatına 6 taksit veya 9 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz.
YAPMANIZ GEREKENLER
Öncelikle sitemize üye olmanız, ardından
baris@butiksaati.com adresine;

Site Adresiniz: (www.sizindomaininiz.com)
Yetkili kişi: Barış YAVUZ
E-POSTA Adresi:(sisteme üye olduğunuz adres yazılmalıdır)
Yukarıdaki bilgileri içeren bir e-posta yollamanız ardından, sisteme XML bayi olarak tanımlanırsınız ve 48 saat süresince baris@butiksaati.com adresine talebinizi iletiniz. En kısa süre içinde müşteri temsilciniz sizinle irtibata geçecektir.
Teşekkürler

denizcocuk

OpenCart-TR
Deniz Çocuk olarak xml vermekteyiz. Bilginize. www.denizcocuk.com

superdukkan

OpenCart-TR
Bildiğiniz üzere Anne&Bebek&Çocuk kategorisinde XML veren firmalar sınırlı olup kar marjları oldukça düşüktür.

Bu kategoride bayilik veren firmaların eksiklikleri incelenerek Ankara'da Yeni Safir Sanal Mağaza olarak XML vermeye başlamış bulunmaktayız.

Şuanda 3000 civarı ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Çok yakında dermokozmetik alanında da ürün eklemeleri yapılacaktır.

İletişime geçmek için bayi@yenisafir.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

karexxxx

OpenCart-TR
Heradimda.com xml entegrasyon için onuryuksel@heradimda.com 'a mail atabilirsiniz. xml için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Gerekli bilgi : http://www.heradimda.com/xml-entegrasyon

ActivBaby

OpenCart-TR
Kuruluşumuz 10 yıldır siz değerli e-ticaret firmalarına ve bebek mağazalarına “b2b shopping” anlamında hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında hepsiburada, hizlial, joker.com.tr, e-bebek, biberon, hellobaby, limango, trendyol, markafoni, clubboon vb. yaklasik 40 adet firma vardır.

Toplamı 8000 çeşit olan anne çocuk ve bebek ürünlerimize Kişisel Bakım ve Sağlık ürünleri, Besin takviyeleri de eklenmiştir.

Bu ürünlerin size verimi ortalamada %35-40 civarında olacaktır.

Sizlerden talep geldiğinde, markalar veya ürün bazında aylık kampanyalar, satış arttırıcı aktiviteler hazırlanabilmektedir.

Ürünleri firmamızdan temin edebileceğiniz gibi, aynı ürünleri başka tedarikçilerden temin edebilme özgürlüğünüz bulunmaktadır.

Detaylı bilgiler için;
http://www.aktifbebek.com/iletisim_formu.asp
www.aktifbebek.com
Destek ve yardım için; helpdesk@leylekticaret.com

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
Sayın leylek ticaret xml ücretiniz nedir belirtmemişsiniz..??

Ütericisi olduğumuz bebek giyim ürünleri için ücretsiz xml hizmeti sağlıyoruz.İmzadaki mailden yada telefondan iletişime geçebilirsiniz.İyi çalışmalar..

HepsineRakip

OpenCart-TR
Bebek giyim sektöründe eticaret üzerinden satış yapan firmalara bayilik verilecektir.
Siz satın biz kargolayalım.
http://www.hepsinerakip.com e ticaret sitemizde çocuk patiğinden ,tulum,iç çamaşırı,hastane çıkışı, 0-10 yaş arası pantolon,ikili takım,gömlek,tişört,mont,hırka,eşofman takımı,üçlü takımlar,kışlık ve yazlık ürünler,önlük,battaniye gibi bir çok üründe %20 ile %70 lere varan kar marjı ile satış yapabilirsiniz.
bilgi@hepsinerakip.com
www.hepsinerakip.com
www.ertugannebebek.com

huseyinulucay

OpenCart-TR
Diğer firmaların ilişkileri nasıldır müşterisine nasıl davranıyor bir bilgim yok ama bebekxml yani NSO bilişimi kesinlikle tavsiye etmem. Ben oradan xml aldım ve kullandım ve illet ettirdiler beni. kivibebe.com benim sitemin adı yani başka xml veren bir firma gibi havadan yere kötülemiyorum, 2 ay önce iptal edilen ürünün ödemesini hala bekliyorum, ürünü geç göndermelerini ve n11 gibi yerlerde puan kaybetmenizden bahsetmiyorum bile.

Siz siz olun bu nso bilişim bebek xml firmasından uzak durun. Tavsiyemdir