Anasayfadaki Menüye Buton Ekleme

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Merhaba arkadaşlar, ana sayfadaki Hangi Bedenim, Neden SuperCoraplar ve Kampanya kısmını anasayfa, oturumaç, hesabım butonları gibi onların yanına nasıl dizebilirim?
Biraz detaylı bir anlatım sunabilirseniz çok sevinirim.
Birçok arkadaşta bundan istiafe edebilir.

www.SuperCoraplar.com...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: Ana Sayfa Menü Tuşları...

Bahsettiğin linklerin isimleri çok uzun geldi bana.. Dediğin yere eklersen Resim boyutlarını falan değiştirmen gerekicek.. Bu bilgileri Simple HTML Module 1.4.0 kullanarak yan blocklara eklemen daha mantıklı olur..

Eğer değiştircem ben diyorsan \catalog\view\theme\default\template\common\header.tpl dosyasını aç <div class="div4"> kodunu bul 6 satır altında kodunun sonundaki </a>buraya</div> kodların arasında alttaki kodu ekle

Kod:
<a href="http://www.supercoraplar.com/index.php?route=information/information&information_id=10">Neden SuperCoraplar</a>

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com

Selam, dediklerini yaptım Mirac logo ile çakışıyor diye logo resmini sildim fakat tab biraz aşağıda çıkıyor. ve sürekli sağa sola yer değiştiriyor.. Bi bakarmısın...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Css dosyasını aç #header .div4 kodunu bul altındaki width: 510px; değerini yükselt.. 620px falan olur sanırım..

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com

Mirac verdiğin bilgiler için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayende kendi kendime birşeyler öğrenip web sitemi geliştiriyorum. İşler de açıldı. Allah bozmasın.. Bu tab butanlarını hemen altındaki bloğa eşitleyebilirmiyiz butonları hafif uzatarak nasıl olabilir tab resim dosyasınımı uzatmak gerekiyor...

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Rica ederim.. Allah hayırlı ve bol kazançlar versin..
Yine .css dosyasındaki #header .div4 a { bölümünde olan margin-right: 2px; değeri ile aralarını birkaç px açarsan işini görür sanırım.. Resimler tek parça olduğu için boyutlarıyla oynaman lazım yoksa..

göktürk

OpenCart-TR
Üstadım bende forum kirliği yapmuayayım diye buradan sorayım
kasaya git butonunu sildim
<a href="<?php echo str_replace('&', '&', $checkout); ?>" id="tab_checkout"><?php echo $text_checkout; ?></a>
bunun yerine sıralamayı bozmadan (neden böyle dedin derseniz a href ile yazıya link verince kaydı)
Ürün Ekle adında bir buton ve gitmesini istediğim linki nasıl yaparım.
saygılarımla.

decorman

OpenCart-TR
RE: Seçenek Nasıl Ekleyebilirim?

arkadaşlar admin paneline yeni bir menü linki ve sayfası nasıl oluşturabiliriz.

ftp.pusula

OpenCart-TR
Headerdaki Menü Linklerini Değiştirmek

Forumda Arama Yapınız demenize gerek yok..Çünkü bi çok konuyu gezdim Formu Alt üst ettim ama bi türlü sonuca ulaşamadım.. şimdi
Sürümüm 1.4.9.1
Temam Default2free
Aşağıya Resim Ekleyeceğim ki. konu Daha Anlasılır ve Sorunum Daha net Dile getirebileyim..
Aşağıdaki resimde göreceğiniz ve Yuvarlakla işaretlenmiş Linklerin isimlerini değiştirip tamamen Farklı linkler Koymak ve o linkleri çoğaltmak istiyorum..
Son olarak ise o işaretli linklerin backgroundu olan Mavi çizgili Backgroundu değiştirmek istiyorum..
lütfen Etraflıca yardımcı olursanız çok sevinirim..
Dediğim gibi forumda arama yaptım..Tekrar konu açmak istemedim ama yinede sonuca ulasacak bi konu bulamadım.. En azından benim temama uygun bi çözüm yok..
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
change.JPG

schwarzxx

OpenCart-TR

admira' Alıntı:
Selam, dediklerini yaptım Mirac logo ile çakışıyor diye logo resmini sildim fakat tab biraz aşağıda çıkıyor. ve sürekli sağa sola yer değiştiriyor.. Bi bakarmısın...

Kardeş sitenin tema adı nedir?