Ana Sayfada "Home.tpl" Hatası alıyorum

falcon2385

OpenCart-TR
Notice: Undefined variable: modules in e:\ftp1\mbailetisim.com\catalog\view\theme\default\template\common\home.tpl on line 20Warning: Invalid argument supplied for foreach() in e:\ftp1\mbailetisim.com\catalog\view\theme\default\template\common\home.tpl on line 20

Arkadaşlar yardım rica,
Dün akşam 1.4.9.4 günceleme dosyalarını attım, bir süre sonra bu hatayı almaya başladım. Denemediğim yol kalmadı. http://forum.opencart-tr.com/thread-3697.html burdaki anlatılanları harfiyen yaptım. Dosyaları tekrar yükledim gene olmadı. Yardım edin lütfen..

http://www.mbailetisim.com/

falcon2385

OpenCart-TR
PHP:
<?php echo $header; ?><?php echo $column_left; ?><?php echo $column_right; ?>
<div id="content">
  <?php if ($welcome) { ?>
  <div class="top">
    <div class="left"></div>
    <div class="right"></div>
    <div class="center">
      <h1><?php echo $heading_title; ?></h1>
    </div>
  </div>
  <div class="middle">
    <div><?php echo $welcome; ?></div>
  </div>
  <div class="bottom">
    <div class="left"></div>
    <div class="right"></div>
    <div class="center"></div>
  </div>
  <?php } ?>
  <?php foreach ($modules as $module) { ?>
  <?php echo ${$module['code']}; ?>
  <?php } ?>
</div>
<?php echo $footer; ?>

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
default temayı dene sorun çıkmaması lazım eğer sorun çıkmazsa default içindeki home.tpl dosyasını temandaki home.tpl dosyası ile değiştir..

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
home.tpl dosyanın içeriginde bir sorun görünmüyor ancak anasayffa da ayarlı modül lerinin controller kalsörü içindeki php dosyalarında hata olabilir.. ana sayfa pozisyonundaki modüllerini kapatarak denemeni tavsiye ederim hangisinde hata var ise onun dosyalarını yeniden yükle...

falcon2385

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
default temayı dene sorun çıkmaması lazım eğer sorun çıkmazsa default içindeki home.tpl dosyasını temandaki home.tpl dosyası ile değiştir..

mirac default temayıda denemiştim dün, şimdi yine denedim ama maalesef olmadı aynı hata devam ediyor

osdem66' Alıntı:
home.tpl dosyanın içeriginde bir sorun görünmüyor ancak anasayffa da ayarlı modül lerinin controller kalsörü içindeki php dosyalarında hata olabilir.. ana sayfa pozisyonundaki modüllerini kapatarak denemeni tavsiye ederim hangisinde hata var ise onun dosyalarını yeniden yükle...

osdem66 modüllerin hepsini kapattım ama yine olmadı :huh:

Arkadaşlar problemi çözdüm, controllerde home.php dosyasını atınca sorun giderildi.