Alışveriş sitesi sahipleri bakabilir mi ?

muratxx

OpenCart-TR
Alışveriş sitesi için ortalama aylık kar miktarı nedir arkadaşlar ve kaç yıl içinde bu miktara ulaştınız ? Araştırma yapıyorum kafamda bir proje var lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Hepsiburada Günlük 30 000 Adet (otuzbin) Kargo Gönderiyor.

Bende Günlük 4-5 Tane Gönderiyorum.

Sen Hesapla Artık :)

mehmetmenengec

OpenCart-TR
mehmetgul1806' Alıntı:
Hepsiburada Günlük 30 000 Adet (otuzbin) Kargo Gönderiyor.

Bende Günlük 4-5 Tane Gönderiyorum.

Sen Hesapla Artık :)

peki sizce opencart güvenli mi? ayrıca vergi falan herhangi biryere kayıt yapmak gerekiyor mu? ideasoft'un hazır sistemlerini kullanmaktayım, ama tamamen kendimin yönetebildiği özgür bir sistem istiyorum, sistemde köklü bir değişiklik yapıcam ama karar veremiyorum, sizin siteniz hangisi bu arada?

shopencart

OpenCart-TR
En az diğerleri kadar güvenli.Bence hazır paketlerden çok daha iyi.Zaman zaman oluşan hatalar can sıksada bir şekilde çözülüyor.Ama şu an kullandığın sistem iyi çalışıyorsa ve bu şekilde para kazanıyorsan macera arama derim, çalışan bir sistemi değiştirmeninde mantığı yok.Çok merak ediyorsan yinede kendi bilgisayarına kurup denemeler yapabilirsin.Hepisiburada için ise para parayı çeker olayı.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Opencartın Güvenliği Konusunda Net Bir Şey Diyemem. Ben Bu Zamana Kadar Herhangi Bir Sorun Yaşamadım.

Ancak Günde Burak 30000 Bin Kargoyu, Günde 100 Kargo Gönderme Sayısına Ulaşayım, Kendime Özel Alt Yapısı Tamamiyle Bende Olan Bir yazılım Yaptırırım.

Mesela Bakınız Reklam Olacak, gunesmarketing.com un Aynısının sadece Network Alt Yapısı Olmayanını Bu Siteyi Kuran Firma 2500 TL ye Size Lisanlanlayıp Veriyor. İstediğiniz Gibi Müdahele Edebilirsiniz. İstediğiniz Hostta Kullanabilirsiniz. (Azıcık Reklam mı Oldu Ne)

Mesela Bakınız: http://demo.imagaza.net/
Adam Bu siteyi 900 TL ye Size Lisanlıyor ve Siz Kend Hostinginizde Barındırıyordunuz. Ayrıca Full + Full Bir Sistem Yapmış.

Yani Anlıycanız, Bana Göre İdeasoft Tercih edilirse Desteğinden Dolayı Tercih Edilir. Ama Eticarette Sisteminiz Sağlamsa Desteklik Pek İşiniz Olmuyor. Ben Opencart Kullanmama Rağmen, pek işim olmadı destekle. İşim Olduysada Burda Buldum aradığımı.

Saygılar

mehmetmenengec

OpenCart-TR
cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler, ama şunu belirtmek istiyorum, ideasoft ta bütçem için çok ağır geliyor; ayrıca tabi müşteri bilgilerinin güvenliği çok önemli, en çok korktuğum da hacklenmek, sistemime sızıntı olması falan.. opencart bunlara izin vermez değil mi?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Hackleyen kişiye bağlı. idesoftuda hacklerler.
Yalnız opencartta hacklenmemek için bir dizi önlem almanız lazım.
Mesela adimin klasörü ismini değiştirmek gibi.

İdeasofun bütçenizi zorlaması konusunda haklsınız. ama zaten günde 500-1000 tl ciro yapıyorsanız oda sorun değil. ama yeni açan kişiler ve özellikle sermayesi kısıtlı kişiler için bu sıkıntı olabiliyor.
saygılar

shopencart

OpenCart-TR
mehmetgul1806' Alıntı:
Opencartın Güvenliği Konusunda Net Bir Şey Diyemem. Ben Bu Zamana Kadar Herhangi Bir Sorun Yaşamadım.

Ancak Günde Burak 30000 Bin Kargoyu, Günde 100 Kargo Gönderme Sayısına Ulaşayım, Kendime Özel Alt Yapısı Tamamiyle Bende Olan Bir yazılım Yaptırırım.

Mesela Bakınız Reklam Olacak, gunesmarketing.com un Aynısının sadece Network Alt Yapısı Olmayanını Bu Siteyi Kuran Firma 2500 TL ye Size Lisanlanlayıp Veriyor. İstediğiniz Gibi Müdahele Edebilirsiniz. İstediğiniz Hostta Kullanabilirsiniz. (Azıcık Reklam mı Oldu Ne)

Mesela Bakınız: http://demo.imagaza.net/
Adam Bu siteyi 900 TL ye Size Lisanlıyor ve Siz Kend Hostinginizde Barındırıyordunuz. Ayrıca Full + Full Bir Sistem Yapmış.

Yani Anlıycanız, Bana Göre İdeasoft Tercih edilirse Desteğinden Dolayı Tercih Edilir. Ama Eticarette Sisteminiz Sağlamsa Desteklik Pek İşiniz Olmuyor. Ben Opencart Kullanmama Rağmen, pek işim olmadı destekle. İşim Olduysada Burda Buldum aradığımı.

Saygılar

Güzel yapmışlar ama bunu daha ucuz verselerde ben opencartı tercih ederim.Her sistemin kendine göre artıları eksileri var.Opencartın en büyük avantajı bana göre tema yönünden zengin olması, arama motorunda iyi indexlenmesi, binlerce kişi tarafından kullanılması ve geliştirici sayısının çok olması vesaire.Bu örnekteki şirketin sistesi hani derlerya Kızılaydan mı aldın onun gibi birşey :)
Ama oldukça değerli ve emek verilmiş.