alışveriş sitelerinden ürün çekmek?

apemia

OpenCart-TR
Katılım
16 Eyl 2009
Mesajlar
97
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
32
Konum
Dinar
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
ürünleri tek tek eklemek çok uzun sürüyor acaba bir x firmasının sitesinden ürünleri komple çekme imkanı varmı :huh:

varsa eğer çok işime yarayacak :blush:

teşekkürler....
 

MasterBora

Moderator
Katılım
24 Nis 2010
Mesajlar
171
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
42
Konum
Istanbul
Web sitesi
www.pikselplus.com
Tabiki Var Neden Olmasın... Mesela Emek Hirsizi v1.0 Var. Bu Program Başka Kişilerin Tek Tek Ürün Resmi, Ürün Adı, Açıklaması Gibi Girdiği Bilgileri Size Hop diye Veriyor Ve Bide Bunu Sitenize Ekliyor.. Süper Dimi :)
 

rozdemir

OpenCart-TR
Katılım
31 Mar 2010
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
export import modülü var onuna bu işini biraz hızlandırabilirsin tabii xml veya exel formatında bi site size verilerini verirse blokları kopyala yapıştır yaparak exelde yapabilrsiniz. özelikle bilgisayar parcaları tedarikci firmalar bunları bayilerine sağlıyor örg: penta, metro gibi tedarikci firmaaların bayilerine sunduğu exe veya xml dosyaları sayaseinde ürünlerinizi eklemeniz kolaylaşıyor.
Opencart bunlarla tam entegremi? dersenin değil ama uyarlanabilir
 

saytekin

OpenCart-TR
Katılım
25 Eyl 2010
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Puanları
0
ücret karşılığı dağıtanlar var bedava verenler var. Bu arena penta v.s. gibi firmalar 1 - 2 firmaya yetki vermişler bu firmalar direk xml şeklinde bunu satıyorlar. hatta web sitenizi de hazır veriyorlar. bu xml şeklinde web siteni hazırladığında sen ne ürün ekliyorsun ne çıkartıyorsun. hatta senin sitene sipariş geldiğinde senin haberin bile olmuyor doğrudan senin adına o siteye gidiyor ambalajlanıyor senin sitedeki fiyat üzerinden (kar payın) tahsil edilip adama gönderiliyor. senin karında belli bir seviyeye gelince senin hesabına aktarılıyor. ama Bu iş türkiye de çok zor. Yurt dışında köşeyi dönenler var bizim türkiyede başta kredi kartı ile alışveriş için bankalara v.s. bir sürü para verdiğin için kar olayı çok zor. Ve bu xml dosyasını satanlar da baya para alıyorlar web sitesi için.
 

karexxxx

OpenCart-TR
Katılım
11 Kas 2011
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
0
2011 yılından itibaren mağazalarımız terlik,panduf,ev botu,yazlık terlik, ev terlik ve benzeri ürünlerimizi www.heradimda.com ve www.heranalisveris.com sitelerimizden satışa sunmaktayız.

Mağaza stoğumuzda bulunmayan ürünleri asla sitelerimizde bulundurmuyor stok takibimizi son derece dikkatli bir şekilde yapıyoruz.

Ürünlerimizi sitenizde bulundurmanız konusunda işbirliği yapmak arzusundayız. Tek tek ya da toptan yapmak isteyeceğiniz alışverişlerinizde bayi yüzdelik indirimleri ve aynı gün kargo hizmetimizle yanınızda olacağız.

İnternet satışları sorumlu mağazamız Beykoz mağazamızdır. Telefonlarımızda bekle, tuşlama gibi bekleten durumlar yoktur. Direk temsilcinizle görüşebilirsiniz. Ürünler adresinize gönderileceği gibi acil durumlarda ve ekstra kargo ücreti ödememeniz için direk olarak müşterinizede gönderim yapılabilir.

Xml hizmetimiz bulunmaktadır. Sitenizde ürünlerimizi barındırmak ve satışa sunmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Örnek xml link : http://heradimda.com/index.php?route=normal/export&email=xmldeneme@heradimda.com&password=986532
 
Üst