Alışveriş Sepeti Ürün Miktar Arttışı

kripto35

OpenCart-TR
arkadaşlar ben şimdi ürünlerimi seçiyorum ve sepete gidiyorum sonra mesela farkediyorumki 1 tane ürün eksik almışım teee gidip kategorilerden ürünü tekrar bulmakla uğraşacağıma alışveriş sepetindeki miktar kısmını kullanarak ordaki miktarı arttırıp alışverişi tamamla diyiyorum ama ürün miktarında herhangi bir artış olmuyor. Ben sadece bendemi bu hata dedim ama demo siteye bakınca ordada gördüm hatayı ancak http://www.opencart-tema.com sitesinde herhangi bir sorun yok orda miktar arttışı tıkır tıkır çalışıyor. bunun neden olabileceğini bulabilirmiyiz acaba en azından bu tema satış sitesindeki arkadaşı bularak nasıl düzetme yaptığını öğrenebilirmiyiz ???

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
hata almanın sebebi ürünü sepete ekledikten sonra sepetim sayfasına gidip ürün mikarını güncelle diyosun, ama yukarıda kırmızı arkaplanlı bir yazı çıkıyor ve okudunuz mu bilmiyorum.

"*** Bu ürünler stokta yok ya da istenilen miktarda bulunmuyor!" şeklinde demo sayfasında yaptım bi ürün ekledim ve miktarını 1 iken 5 yaptım herhangi bir problem yoktu. :(

kripto35

OpenCart-TR
hmm ben örnek verdiğim sitede otomatik geçiş görünce demodada öyle sandım. Güncelle butonunun sadece ürünleri sepetten sildiğini sanıyordum bunuda öğrenmiş oldum bu bahaneyle eyw ;)