algozone.com dan template aldım ama !!!

webing

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dvddunyasi.net
Merhaba Arkadaşlar...

http://www.algozone.com/ adresinden OpenCart İçin 1 adet Template Aldım Ödemesinide K.K dan yaptım. Fakat Dosyayı Nasıl Alacağım Nereden Dowsnload Edeceğim Hakkında Bir bilgi Sahibi Değilim. Ödeme Onayı ile ilgili Mail aldım Fakat Hiç Bir Yerde İndirme Link i Göremedim...

Konu Hakkında Yardımcı Olabilecek Bir Arkadaşımız Varmı ?.

djbadboys38

OpenCart-TR
Merhaba, ödemesi yapıldı ve işlemlerin hepsi tamamlandıysa hesabınız sayfasına gidin ve siparışinizi görüntüleyin orada indirme adresi olur zaten.

webing

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dvddunyasi.net
Siparişlerim Bölümünde şöyle bir Mesaj Görüyorum!

Order Status: Waiting for customer response...

Sanırım Telefonla doğrulama İstiyorlar Ama Pek bir Bilgim yok. Nasıl Olacak Nerden doğrulama Yapacağım.

djbadboys38

OpenCart-TR
webing' Alıntı:
Siparişlerim Bölümünde şöyle bir Mesaj Görüyorum!

Order Status: Waiting for customer response...

Sanırım Telefonla doğrulama İstiyorlar Ama Pek bir Bilgim yok. Nasıl Olacak Nerden doğrulama Yapacağım.

Satıcının onayını bekliyormuş

webing

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dvddunyasi.net
Arkadaşlar En son Böyle Bir Mail Geldi Bana...

AlgoZONE.com
------------------------------------------------------
Order Number: 10XXX2
Detailed Invoice: https://www.algozone.com/account_history_info.php?order_id=10XXX2
Date Ordered: Thursday 28 October, 2010

See below the comments for your order:

Thank you for shopping at AlgoZone.

We need to verify additional information to approve your order and release license for your store.

Please reply back with your phone number and best time when we can contact you to confirm the order.
NOTE for non-USA customers: please provide complete phone number with country and area codes.

Once the information is verified we will send you a link to download purchased product.

Sincerely,
AlgoZone Billing Team
www.algozone.com

ve Hala işin İçinden çıkmış değilim adamlar 170 dolar parayı çektiler lakin sonuca ulaşamıyorum hala !!!!

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Verdikleri linkten telefon numaranı vs istiyorlar sanırım.. Google çeviri bu kadar çevirebiliyor..:) Alan kodu vs telefon numaranı gir doğrulama gibi bişey yapacaklar sanırım ne alakaysa.. +90212 123 45 67 gidi telefon numaranı ilet onlara ararlar sanırım..

webing

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dvddunyasi.net
Merhaba Arkadaşlar... Sonunda Template i gönderdiler fakat böyle bir sorun ile karşılaştım...

aldığım template versiyonu: v1.4.9.1
Kullandığım Opencart versiyonu v1.4.9.1

Sitedeki Template görünümü
1.jpg

Gönderilen Rar İçindeki Dosyalar
3.jpg

Adamların Söylediği Sadece Kopyala Yapıştır yönetimi ile İşlem Yap... Gelen Dosyaları Kopyala Yapıştır Yapıp Yönetimden Temayı Seçtiğimde...

2.jpg

Şeklinde Tema Bozuk Çıkıyor.

Bu konu Hakkında Yardımcı Olabilecek Arkadaşlarım Varmı...?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Bir iki tarif veya kod ver düzenle demeyle düzenlenecek bir sorun değil sanki.. Resim çıktısını firmaya göndermeyi dene.. Ftp bilgilerden kullanıcı adı ve şifre vs oluşturup gönderirsende yardımcı olurlar sanırım.. Tam yetki verip vermemek sana kalmış bilgilerinle oynayacaklarını sanmıyorum ama yinede son karar senin..

agolhon

OpenCart-TR
Benim bir kaç sorum olacak bu site güvenilirmi arkadaşlar. bide ingilizcem pek iyi değil 3 tane sitem var hepsine kurabilirmiyim temaları