Aldığım işte sanırım xml sorunu var..

smtsaglam

OpenCart-TR
Merhaba elime bir iş geçti. alanım olmadığı bir oknu olduğu için foruma üye olup görüşlerinizi almak istedim yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

...............

sitede xml ile ürün çektiklerini söylediler ve ürünleri resimlerini vs düzenlememi ve güncellemelerini yapmamı istediler. php bilgim malesef yok ve opencart önceden kullandım yönettim fakat xml ve ürün çekme konusuna hiç girmemiştim.

admin sayfasına girdiğimde içinde birçok ürün mevcut olduğunu gördüm açıklamalarıyarım yamalak fiyatlar sanırım güncel değil isimlerde de sorun var ve resimlerde tarayıcıda gözükmüyor tabi bağzı ürünlerin resimleri sanırım onlarda resimlerin ismindeki türkçe karakter sorunundan oluşuyor. kategorilere tıklayıp rastgele birşey seçtiğimde de sol tarafta karmaşık şekilde katagoriler gösteriliyor. bu sorunların üstesinden gelip hale yola sokabilmem için ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim. xml demi sorun var acaba tedarikçi ilemi görüşmem gerekiyor yoksa bu sitedemi bir sorun var.

emrebozok

OpenCart-TR
xml herkesin harcı değil,işi geri verin bence ya da bilen birinden ücretli destek alın ki bence değmez
söyleyin müşteriye güzel bir xml kuran birini bulsun,bu işi çok iyi yapanlar var 100 liraya satıyor adam mis gibi yazmış tıkır tıkır çalışıyor,kullanımı da basit
vaktinize yazık