Admin paneline modul yukledikten sonra çözemediğim bi hata alıyorum

selcukturan

OpenCart-TR
Bu hatayı asamadım arkadaslar lütfen yardım edin.
Yeni modul ekliyorum düzenle dediğimde bu hatayı alıyorum ben izinlerden oldugunu düşündüm ama neredeki izinleri acacam kapayacam bilmiyorum

Cannot access private property Document::$title in /home/erdemgar/public_html/admin/controller/module/helpcenter.php on line 8

memetalpay

OpenCart-TR
büyük bir ihtimal eklediğin modül kullanıdığın sürümle uyumlu değil

selcukturan

OpenCart-TR
Mehmet hocam benım uzerınde calsıtıgım sayfa www.erdemgarage.com
ben ana sayfadaki resımlerimi senın opencart 1.5.5 DEMO diye yayınladıgın sayfadaki gibi olmasını istiyorum ama beceremedim bide urunun içine girdiğinde zoom eklemek istedim ama sanırım elime yüzüme gözüme bulastırdım. bu konuda bana nasıl yarıdmcı olabilirsin ilgin için cok sagol....

Mehmet hocam uyumlu bir modul indirdiğimde adminde goruluyor ama sonunda yıne hataya donuyor kur diyorum oluyor ama duzenle dediğimde bitiyor hiç bişi yapılamıyor :(

enesaltunisik

OpenCart-TR
selçuk kardeşim. modüllerin ilegili sorun olabilir mesela arkadaşımızın dediği gibi uyumsuzluk olabilir ama header.tpl dosyadanki. öncelikle .css ayarlarını yapmalısın.. daha sonrasından tekrar kontrol et... modüllerini.. olmaz ise

helpcenter.php 8 sırasında bir hata var genel olark vqmod kaynaklı olabilir şunuda yapabilirsin

genel ayarlar dan sunucu ayarlarından hataları gösterme seçeneğini hayır seçip yapabilirsin bu sorunu çözer ama hataları göremezsin.. bilgine.