Admin Paneli Hatası Lütfen Yardım

cellman

OpenCart-TR
Merhaba
Sitemde admin panelinde ürün eklerken veya panelden çıkış yaptığımda alttaki hatayı alıyorum tekrar çıkıp giriş yapınca düzeliyor bir süre sonra tekrardan aynı hata çıkıyor .

17cdy.jpg

Yardımınız için şimdiden teşekkürler

cellman

OpenCart-TR
Resmin üstünde ''opencart administrator'' yazısının üstündeki hata kodları zaten bu aşamada sayfayı yenile veya giriş bilgileri ni girip girişe tıklayınca sistem tamammen gidiyor..

GraFiker

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucretsiztemalar.com
Dil dosyalarında bir sıkıntı var gibi görünüyor, system/library/session.php dosyasını açın ve

sayfa başına
ob_start();

sayfa sonuna
ob_end_flush();

fonksiyonlarını ekleyin ve deneyin, sorun düzelirse de bi bilgi verirseniz iyi olur

cellman

OpenCart-TR
GraFiker' Alıntı:
Dil dosyalarında bir sıkıntı var gibi görünüyor, system/library/session.php dosyasını açın ve

sayfa başına
ob_start();

sayfa sonuna
ob_end_flush();

fonksiyonlarını ekleyin ve deneyin, sorun düzelirse de bi bilgi verirseniz iyi olur

Denedim maalesef admin den sonra anasayfadada hata verdi :(

Ayrıca system klasörüne ve tüm alt klasörlerde tüm izinleri 777 yaptım yine olmadı ... sanırım cache ile ilgili bir sorun sitede daha önceki konulardaki benzer sorunlara uygulanan tüm çözümleri denedim .. sonuç yok...

Sorun Çözüldü

Yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkürler

Ana dizindeki php.ini dosyasındaki ''session.use_cookies = Off;'' yapınca çözüşdü orjinalinde ''on'' komutundaydı..

Belki başka bir arkadaşın işine yarar..