admin panele girmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ellesar

OpenCart-TR
Web sitesi
www.foxdizi.net
merhaba arkadaslar hostta bir sorun vardı eski yedekleri atmalarını istedim attılar ve atınca söyle bir sorunla karsılastım

mesela

login : admin
pass : 1111111

bu yanlıs olan sifre diyelim

Giriş başarısız. Lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz. diyor buraya kadar normal dogru sifreyi giriyorum bu sefer hic bir sey demiyor ne admine giriyor nede sifre yanlıs felan diyor öyle kalıyor nasıl düzeltirim.

adsl77

OpenCart-TR
ekteki dosyayı user.sql cpanel den yükleyip giriş yapabilirsin. kullanıcı adı ve şifre ''admin'' yanlız giriş yaptıktan sonra yeni kullanıcı oluştur bu admin kullanıcısını silmeyi yada değiştirmeyi unutma. forumda bu konu ile ilgili konu çok biraz araştırmayla bulabilirsin.

eklentiyi ekleyemedim sorun var sanırım dosya ekleme hatası diyor.
buradan dosyayı indirebilirsin adminler uygun görürse eklentiye koyarlar yada buradan sorununa çare bulabilirsin http://forum.opencart-tr.com/thread-220.html

bekirus

OpenCart-TR
chmod hatasız bir sürüm yayınlansa çok iyi olacak

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Chmod opencart ta özel bir hata degildir chmod suncuyla alakalı bir durumdur.. bu bütün yazılımlarda olabilir güvenlik nedeniyle genellikle hosting firmaları dosyalara yazma izninni elle verilmesini isterler.. chmod ayarı gerektirmeyen hostinglerde vardır ancak bu hata opencart ta özel bir hata degildir üstelik chmod bir hata degildir..

bekirus

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Chmod opencart ta özel bir hata degildir chmod suncuyla alakalı bir durumdur.. bu bütün yazılımlarda olabilir güvenlik nedeniyle genellikle hosting firmaları dosyalara yazma izninni elle verilmesini isterler.. chmod ayarı gerektirmeyen hostinglerde vardır ancak bu hata opencart ta özel bir hata degildir üstelik chmod bir hata degildir..

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim 1.3 hariç üst sürümlerde yaptığım kurulumlarda kurulumdan sonra admin panelden yapılandırmaya başladığım andan itibaren sayfanın üzerinde session.php ile ilgili hata mesajları alıyorum forumdaki tüm mesajlarda yazılanları uyguluyorum ya admin paneline tekrar giremiyorum yada hatalar devam ediyor sunucu suphp modunda başka sunucularda başka domainlerde denedim chmod ayarlarını tarif edilen değerleri verdim değişen bir şey yok sadece 1.3.. sürümümünde hata vermedi 10 gündür inatla uğraşyorum vazgeçmeye niyetim yok. Ustaların yardımını bekliyorum.

rat4x

OpenCart-TR
admin paneline girmiyormu nasıl :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...