Admin panelde hızlı ürün düzenleme

shopencart

OpenCart-TR
Admin panelde hızlı ürün düzenleme eklentisi.
Vqmod gerekli.
Zipin içindeki xml dosyasını vqmod içindeki xml klasörüne kopyalamak yeterli.
Değiştirmek istediğiniz ürün adı stok kodu fiyatı durumu vesaire gibi alanın üzerine gelip tıklayıp, değişikliği yapmak için enter vazgeçmek için esc tuşuna basınca işlem tamam.
Benim için çok faydalı, başkalarına da faydalı olur diye düşündüm.Eklenti ücretsiz, resmi siteden indirdim.Benzerlerini yada aynısını ücretli satanlarda var.
1.5.5.1 sürümünde kullanıyorum.
Aşağıdaki versiyonlar ile uyumlu.
v1.5.4, v1.5.4.1, v1.5.5, v1.5.5.1

Ekli dosyalar

• hjquickeditstandardv0.2.rar
    2.3 KB · Görüntüleme: 51

ayvandur

OpenCart-TR
benim sitemde durum dan iki tane var.ikincisine nasıl müdahale ederim acaba ? acil yardım edermisiniz.

mralparslan

OpenCart-TR
Bende 1.5.6 sürümünü kurdum ürün eklemek istiyorum. Admin panelinden eklediğim ürün sitemde görünmüyor.

Önce varolanlardan kopyalayıp sonrada ismini ve resmini değişmek istedim ve değiştirdimde fakat sadece admin panelinde değişmiş oldu siteye girdğimde resim değişmişti fakat ürün ismi değişmemişti.

Sorun nerde acaba nasıl bir müdahalede bulunmalıyım

mralparslan' Alıntı:
Bende 1.5.6 sürümünü kurdum ürün eklemek istiyorum. Admin panelinden eklediğim ürün sitemde görünmüyor.

Önce varolanlardan kopyalayıp sonrada ismini ve resmini değişmek istedim ve değiştirdimde fakat sadece admin panelinde değişmiş oldu siteye girdğimde resim değişmişti fakat ürün ismi değişmemişti.

Sorun nerde acaba nasıl bir müdahalede bulunmalıyım

Sorunu şu şekilde çözdüm

phpmyadminden database girip "oc_product_description" tablosunu buldum. Burada product numarasından ürünü buldum ve ismini değiştirdim. Gayet başarılı bir şekilde işlem gerçekleştirildi. Bu ilk ürün ekleyişim meşakkatli olsada bundan sonrakileri admin panelinden yukardaki bahsettiğim sorun olmadan ekleyebiliyorum.Artık ürün isimleri değişebiliyor.

mysql de pek iyi değilim sizler için direk ürün ismi değiştiren bir sql sorgusu yazardım fakat mysqle hakim değilim.

Aynı sorunla karşılaşanlar olursa özel mesaj atabilirler yardımcı olmaya çalışırım