admin panel şifre doğru olduğu halde girmiyor

ramazan03

OpenCart-TR
Kullanıcı adı ve şifre doğru değiştirdim yine aynı girmiyor. tekrar admin sayfasına geliyor.
sorun nedir arkadaşlar?

ramazan03

OpenCart-TR
ocreset.php den şifre değişikliği yaptım admin 123456 phpmyadminden de yaptım girilmiyor tekrar admin sayfası geliyor

unsound

OpenCart-TR
Büyük ihtimalle yanlış yazmış olabilirsin.
Database ine erişebiliyorsan eğer user tablosunda username kısmında sizin tanımladığınız user name olucaktır. şifresini 4297f44b13955235245b2497399d7a93 şeklinde değiştirirsen eğer şifren 123123 olucaktır. Save edip kapatırsan Şifren böylelikle değişmiş olucaktır.

ramazan03

OpenCart-TR
o şekilde de denedim yine olmadı admine girilmiyor şifre her türlü doğru

adobe

OpenCart-TR
o zaman yapıcak tek şey yeniden kurmak

ramazan03

OpenCart-TR
Arkadaşlar siteyi tekrar kurdum bu seferde sitenin en üstünde böyle bir hata çıktı
Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/wwwxxx/public_html/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/wwwxxx/public_html/system/library/session.php on line 8Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/wwwxxx/public_html/index.php:92) in /home/wwwxxx/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/wwwxxx/public_html/index.php:92) in /home/wwwxxx/public_html/system/library/session.php on line 11

adobe

OpenCart-TR
hosting ile bir sorun olabilir sistem gereksinimleri tam mı hosting firmanıza bir sorun

detailed

OpenCart-TR
Size bu bilgiyi vermek için çok uğraştım. Daha doğrusu kendi sitelerim için uğraştım. Sizinle de bu bilgiyi paylaşmak istiyorum . Aşağıdaki dosyayı /httpdocs/system/library klasörü içerisine kopyalayıp yapıştırın. Hepsi bu kadar. :)

Ekli dosyalar

• session.php
    321 bayt · Görüntüleme: 169

bekirus

OpenCart-TR
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_6009e7c76e8daaa3986b6bfe0e190653, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/tekenerj/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tekenerj/public_html/admin/index.php:69) in /home/tekenerj/public_html/system/library/session.php on line 11

tüm sürümleri denedim sunucu suphp chmod ayarladım forumda hata buglardajki tüm mesajları denedim kurulumu yapıyorum herşey doğru admin panele giriyorum yapılandırmaya başlıyorum daha bir kategori ayarlarken yukarıdaki hata mesajları çıkıyor sessionphpde 11. satırı siliyorum bir daha admin panele girmiyor 10 gündür ugraşıyorum yokmu bir baba yigit bu hataları düzeltsin dogru yolu göstersin . cubecart magento presta aklınıza gelecek tüm sistemleri kurdum denedim hatasız çalışıyor ama opencart en iyisi başka sunucuda başka domainlerimde hepsini denedim allah rızası için halledin bunu mayısta kurdum temmuza kadar opencard iyi çalıştı 15 gündür bu hatayı veriyor bilgisayarımdanmı dedim virüstenmi dedim başka bilgisayarlardada laptop ta denedim çare yok . Akla gelecek herşeyi denedim 1-2 gün daha uğraşayım sonra presta ya döneyim oda çok karışık ya hadi ustalar bi el atın.
Not : 1,3,4 sürümü yükledim az önce herhangi bir hata vermedi üst sürümlerde yukarıdaki hatalar çıkıyor

cattcom

OpenCart-TR
Eski Konu Ama Belki Lazım Olurda Biri Bakar Diye Yazıyorum.
Arkadaşlar bu sorun sunucunuzda Tmp Klasörünün dolmasından kaynaklanmaktadır.
Sanal Sunucunuz Yoksa Hostin Şirketinize Tmp Klasörünü Boşaltmasını Söyleyin.

Sanal sunucunuz varsa eğer.
Putty ile bağlantı sağlayın.
root girişi yaptıktan sonra
sırasıyla
cd ..
cd ..
rm -rf tmp

yazın sorun çözülmüştür.
İyi Günler..

jackfoley

OpenCart-TR
Arkadaşlar bende arkadaşın denediklerini yaptım ama olmadı gerçekten nedir burdaki yapılanlar haricinde..Hosting firması %5 dolu dedi sitem hacklendi yardım olacak olan arkadaş var mı banada..

muyst

OpenCart-TR
Admin şifrenizi doğru yazdığınız halde hiçbir hata veya uyarı almadan tekrar ayrı giriş sayfasına geliyorsa sorun .htaccess 'ten kaynaklı olma ihtimali %90 dan yukarıdır.

En son ht access te neler yaptığınıza bir bakın işlemi geri alın.

Mesela :

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^siteadi.com.tr$ [NC]
RewriteRule (.*) http://www.siteadi.com.tr/$1 [L,R=301]dex.php5 index.shtml mwindex.phtml

bunun gibi otomatik www ekleme gibi bir kod htaccess e eklemişseniz bu sizi admin paneline sokmaz.

htaccess dosyanıza forumlarda veya orda burda gördüğünüz her kodu eklemeyin arkadaşlar.

impjix

OpenCart-TR
muyst' Alıntı:
Admin şifrenizi doğru yazdığınız halde hiçbir hata veya uyarı almadan tekrar ayrı giriş sayfasına geliyorsa sorun .htaccess 'ten kaynaklı olma ihtimali %90 dan yukarıdır.

En son ht access te neler yaptığınıza bir bakın işlemi geri alın.

Mesela :

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^siteadi.com.tr$ [NC]
RewriteRule (.*) http://www.siteadi.com.tr/$1 [L,R=301]dex.php5 index.shtml mwindex.phtml

bunun gibi otomatik www ekleme gibi bir kod htaccess e eklemişseniz bu sizi admin paneline sokmaz.

htaccess dosyanıza forumlarda veya orda burda gördüğünüz her kodu eklemeyin arkadaşlar.

Geçen günlerde benimde başıma geldi siteye www eklemiştim htaccess ten admine girmedi. Admin cfg ve normal configi düzenleyerek giriş yapmıştım.

burak364111

OpenCart-TR
kardes büyük ihtimal databese i yanlış yazdın tekrar kontrol et