Açılır Kategori Modülü 1.5.x

debreli

OpenCart-TR
Web sitesi
vakifshop.com
popupd.jpg

Ekli dosyalar

• popupcatagori.zip
    27.9 KB · Görüntüleme: 2,271

tolga35

OpenCart-TR
RE: popup katagori 1.5.x

Teşekkürler 1.5.1 de problemsiz çalışıyor

drscatris

OpenCart-TR

teşekkürler dostum 1.5.1. de sorunsuz...

hikko

OpenCart-TR

sağol dostum bnde bunu arıyordum

nitrogen

OpenCart-TR

1.5.x sorunsuz çalışıyor teşekkürler

mycwtaz

OpenCart-TR
Arkadaşlar ben yaptım ancak olmadı. Yine eskisi gibi yardım edebilirmisiniz. sürüm 1.5.1

SERKANFERMAN

OpenCart-TR
Web sitesi
www.adacerrahi.com
arkadaşlar benim ürünlerin isimleri çok uzun,
ben rünlerin yarısını alt satıra otomatik olarak geçmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim...

sinan123

OpenCart-TR
ah bi de akerdeon manu olsaydı :)

teşekkürler

lordd

OpenCart-TR
Web sitesi
ipekyolulokmanhekimler.com
Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim, bu tarz bir şeyi üstteki menü kısmına da uygulamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
teşekkürler

hackmeswat

OpenCart-TR
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben opencart'ta yeniyim yani doğrusunu söylemek gerekirse programlamada yeniyim kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum ve kendi sektörümde bir web sitesi yaptım yalnız opencart'ta yapılan başka sitelere baktığımda 2 tane kategori var ama benim admin panelimde sadece bir tane kategori modülüm var. Farklı ürünlerimide pazarlayabilmem için bir kategoriye daha ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz.

Yukarıda lafı çok uzattım kısaca 1 kategori daha açmak istiyorum arkadaşlar,
şimdiden hepinize teşekkür ederim sizlerin bu forumda paylaştığınız bilgilerle kurdum web sitemi..

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
admin sayfasına girip , katalog bölümüne geçiş yap ve alta doğru acılan sayfada kategoriler yazıyor onu tıkla hemen sağ üst köşede ekle butonuna tıklayarak ekleyebilirsin...

haseremarket

OpenCart-TR
ekran görüntüsünde kayma var

http://www.ucuzbocekilaci.com/index.php?route=product/category&path=20

yukarıdaki linkte göründüğü gibi, kategorilere tıkladığımda kategöri modulu sola yaslı olmak yerine ortada çıkıyor ve tüm ekran kayık bir kompozisyon alıyor. sebebi nedir?.
teşekkürler

haseremarket

OpenCart-TR
http://www.ucuzbocekilaci.com/index.php?route=common/home

kategorileri ana sayfadada göster dedim şimdide ana sayfanın durumu bu halde... bakayım başka kategori söz konusumu

diğer tüm modülleri kapatmama rağmen ana sayfada hala ortada görünüyor

http://www.ucuzbocekilaci.com/

bazı kategorilerdeki üst kategoride göster kutucuğundaki işaretleri kaldırdıkça sola doğru adım adım yaklaştı ve 3 kaldırmadan sonra tam sola geldi dayandı. emin değilim ama galiba üst kategori sırasının alacağından fazla kategori eklenirse fazla kategoriler görünmesede solda gibi davranıyor olabilir. neticede kesin bir yaklaşım olmasada pratikte sorunu gidermiş görünüyorum. sistemin mantığını anlamak gerek. birde forumlarda hep yazılım vb konularla ilgili bölümler var oysa bir kullanım kılavuzu eksik gibi geldi bana; olsa iyi olurdu

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
En kısa sürede kullanım kılavuzunu senin ve diğer yeni arkadaşlar için ekliyeceğim. video lu olarak anlatım yapacağım...

hackmeswat

OpenCart-TR
BLaDe' Alıntı:
admin sayfasına girip , katalog bölümüne geçiş yap ve alta doğru acılan sayfada kategoriler yazıyor onu tıkla hemen sağ üst köşede ekle butonuna tıklayarak ekleyebilirsin...

BLADE sen beni yanlış anladın ben yeni sayfa açmayı sormadım bir tane daha kategori açmak istiyorum yani sağda bir kategorim var bir tanede solda olsun istiyorum iki kategorimdede farklı sayfalar ve yazılar olsun istiyorum

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
hackmeswat' Alıntı:
BLaDe' Alıntı:

BLADE sen beni yanlış anladın ben yeni sayfa açmayı sormadım bir tane daha kategori açmak istiyorum yani sağda bir kategorim var bir tanede solda olsun istiyorum iki kategorimdede farklı sayfalar ve yazılar olsun istiyorum

hmm anladım o zaman katagorileri modülünü kopyalıyacaksın... sitede eka7a arkadaşımız yazdığı konudan ulaşabilirsin...
http://forum.opencart-tr.com/thread-2105-post-11018.html#pid11018

utkuwep

OpenCart-TR
tesekkurler arkadslar sorunsuz calısıyor ama keske ordakı menulerı deyısık olsa yada onlara muadahale edebılsen cok daha guzel olurdu genede emege salık kolay gelsın

manicella

OpenCart-TR
Deneyeceğim şimdi indiriyorum çogu kişi sorunsuz demiş