ACİL YARDIM LÜTFEN

deeplove

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba, dün gece siteyle ilgili konuları takip ediyordum internetten, tema bölümünde nasıl değişiklik yaparım diye bakıyordum, birazda acemiyim haliyle. daha sonra http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension&filter_search=free%20theme&filter_license=0&page=4 burdan bir tema yükledim ve ftp deki gerekli yere attım ve şuan siteme giremiyorum

Verdiği hata şu

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/z212223/public_html/index.php on line 99

İşin kötüsü admin bölümünede giremiyorum :dodgy:

www._________.net/admin

Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

trk2012

OpenCart-TR
Kurmak istediğiniz tema hangisi ?

kurmak istediğiniz temanın içindeki dosyaların birebir orjinal dosyalar ile değişimini yapınız. fazladan olan dosyalarıda siliniz

deeplove

OpenCart-TR
Cevabınız ve konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim, ancak orjinal tema dosyalarını nerden temin edeceğim ?

onurtan

OpenCart-TR
kurulum dosyalarını tekrar atın fakat install klasörü , ana dizindeki config.php ile admin klasöründeki config.php dosyalarını silerek atın. Bozduğunuz dosyalar ile yer değiştirecektir.

deeplove

OpenCart-TR
nasıl yani kurulum dosyası ? şimdi direk ana dizindeki config.php ile admin klasöründeki config.php yi sileyimmi ?

arkadaşlar lütfen yardım

trk2012

OpenCart-TR
dostum şimdi hangi versiyonu kullanıyorsan ve yaptığım değişiklikler varsa bunlarının silinmesini istiyorsan

kullandığın versiyonun kurulum dosyasının içindeki install klasörü anadizindeki ve admin klasörünün içindeki config.php dosyalarını sil ve kurulum dosyalarının hepsini ftp ile host' a yükle sorunun düzelecektir.

deeplove

OpenCart-TR
Arkadaşlar inanın pek anlamıyorum bu sistemden, aranızda bana direk yardımcı olabilecek birisi varmı ? email adresimi yazayım görüşelim

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
daha önce nasıl yüklediysen aynı şekilde yükleyeceksin.. bunda anlamaycak bişey yok ki..?

siteyi kurmadan önce ki indirdiğin upload klasörünün içinden söyledikleri dosyaları sildikten sonra ilk nasıl yüklediysen o şekilde ftp ile sunucuya yükle düzelir..

deeplove

OpenCart-TR
Dostum konuya ilgine teşekkür ederim, ancak siteyi ben kurmadım kurulu şekilde satın aldım o yüzdendirki fazla bilgim yok, eğer yardımcı olabilirsen basit birşey ise bilgilerimi vereyim mail yoluyla yaparsan sevinirim tabi

deeplove

OpenCart-TR
pm gönderemiyorum ? yasak diyor :s

mail adresim : d e e p l o w e _ 3 4 @ h o t m a i l . c o m

trk2012

OpenCart-TR
deeplove' Alıntı:
Dostum konuya ilgine teşekkür ederim, ancak siteyi ben kurmadım kurulu şekilde satın aldım o yüzdendirki fazla bilgim yok, eğer yardımcı olabilirsen basit birşey ise bilgilerimi vereyim mail yoluyla yaparsan sevinirim tabi

way be bu işlerden hala para kazanan varmıymış.

deeplove

OpenCart-TR
Mirac ' dan Allah razı olsun, ilgisi ve emeği büyük oldu sağolsun sayesinde üstesinden geldik.