Acil Destek: max_questions' resource (current value: 10)

badboycihan

OpenCart-TR
Merhabalar;

Websitemizin veritabanı hosting şirketi tarafından bloklanmış durumda. Sebep olarak aşırı sorgu çalıştırılması deniyor. Şu anda aşağıdaki hatayı alıyoruz. Ücretli yada ücretsiz destek verecek arkadaşlardan acil yanıt bekliyoruz.

Notice: Error: User 'pazardayim' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 10)
Error No: 1226
SELECT * FROM length_class mc LEFT JOIN length_class_description mcd ON (mc.length_class_id = mcd.length_class_id) WHERE mcd.language_id = '1' in /home/pazardayim.com/httpdocs/system/database/mysql.php on line 49

Saygılarımla
Cihan

unsound

OpenCart-TR
Bence senin hosting firmasında bir sorun var , 10 dan fazla sorgu soramazsın hatası veriyor ve blokluyor. Hosting firmasına sorgularının öldürülmesini rica edermisin? Büyük ihtimalle sorgular askıda kalmış olmalı.

Session kill etmelerini belirtirsen prof iseler bunu yapabilirler kolaylıkla :eek:) Böyleliklede sorunun kalmaz artık indirim çeki de verirsin :eek:) (şaka :eek:) )

badboycihan

OpenCart-TR
Unsound Teşekkür ederim

Hosting firmamız natro. Dün akşamdan beri bu sorun var bizi sunucu kiralamaya yöneltiyorlar. İlla sunucu kiralamanız lazım diyorlar. Opencart çok fazla sorgu çalıştırıyor diyorlar bunu yazılımdan siz düzelteceksiniz dediler. Dediğinizi arayıp söyleyeceğim. Cevabını tekrar yazarım.

Teşekkürler

böyle birşeyin mümkün olmadığını söylediler. sunucu alalım diyoruz sorunun çözümüne garanti vermiyorlar

muzorotti

OpenCart-TR
sadece senmisin natroda opencart barındıran herkez sunucumu kiralamış 4 adet opencart kurulu hostumuz var natroda ara sıra sorun yaşıyoruz ama sorun yaşadığımızda hallediyorlar biraz daha bastırman gerekli yada telefon aç

badboycihan

OpenCart-TR
hayır sadece ben değilim. biz sürekli sorun yaşıyoruz natro hadi onuda geçtim ama bu seferki başka sürekli arıyoruz ama düzgün cevap alamıyoruz her kafan başka ses çıkıyor. sonuç olarak ben natrodan çözüm bulamadım ve bu foruma sormaya karar verdım.

unsound

OpenCart-TR
Aşırı sorgu çalıştırılması ne gibi soruna yol açıyormuş? ayrıca yapılan anlaşmada " aşırı sorgu " diye bir kaide varmı?
Satış sözleşmenizi okuyup hazırlık lı bir biçimde saldırmalısınız.
günlük hit iniz nedir ki size server kiralatmak istiyorlar? Eğer çok yüksek ise buda onların tercihi.

badboycihan

OpenCart-TR
aktif 2 web sitemiz var ortalama günlük 10.000 hit. Bana sistem kaynaklarını yüzde 25ten fazla harcayamazsınız dediler telefonda. Dediğin gibi sözleşmeyi okuyup ona göre hareket edeceğim.

Saygılar