2 veya daha fazla slaytı yan yana koymak.

thraine

OpenCart-TR
merhaba görsel açıdan güzel birşey yakalamak istiyorum.

slayt ekleme modulunde slayları anasayfa>üst kısım
şeklinde ekledimizde slaytlar tam olarak alt alta cikiyor.ama ben slaylari yan yana çıkarmak istiyorum bu şekilde belki 3 slaytı yanyana gösterebilirim.
ayriyetten aralarinda boşlukda olmasi gerekiyor bunu nereden sağlayabilirim fikri olan varmı

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Söylediğin şey yapılabilirmi bilmiyorum, incelemek lazım, lakin bana biraz saçma geldi. Çünkü 3 slaytı yan yana koyduğunda her 3 slayttada resim vb dökümanalr kayacak, bu durumda kullanıcı slaytları takip edemeeycek. Şahsen ben böyle bir şeyle karşılaşsam o siteden çıkardım...

thraine

OpenCart-TR
mesela ana sayfa dusun iki tane slayt var.biri bayan giyim üzerine digeri erkek.iki slaytda ayni anda akiyor.dediğin doğru bir bakıma ama görmeden anlayamam, sunumda önemli bir yerde.
boylamasına olucak tabiki slaytlar.

enesaltunisik

OpenCart-TR
siz afiş'den mi yapıyorsunuz. afişten yaparsanız alt alt'a çıkar daha sonra site açılımı tamamladıkdan sonra toplanır sıra sıra yayınlar bilmiyorum bu şekilde mi oluyor.

thraine

OpenCart-TR
bu linke bakarak anlayabilirsiniz ne yapmak istediğimi.
Gri alanlar benim yapmak istediğim slideshowlar.
ama tema sahibi çok zor ve zahmetli bir iş dedi.
yeni bir slide modulu varsa oda olur bu sekilde.

http://img.photobucket.com/albums/v625/thraine/prob4.jpg

enesaltunisik

OpenCart-TR
thraine' Alıntı:
bu linke bakarak anlayabilirsiniz ne yapmak istediğimi.
Gri alanlar benim yapmak istediğim slideshowlar.
ama tema sahibi çok zor ve zahmetli bir iş dedi.
yeni bir slide modulu varsa oda olur bu sekilde.

http://img.photobucket.com/albums/v625/thraine/prob4.jpg

anladım temayı yapan kişi doğru söylemiş. yapmak onu biraz zor entregresi zor olan bir şey zannediyorum bilene kolaydır muhakkak. ama bu sekilde sistemler mevcut ben size söyle yardımıcı olabilirim.

alt kısımdaki markalar için carousel sistemi var onu kopyalama yaparak o şekilde kendiniz eklentisini yapabilirsiniz.

thraine

OpenCart-TR
bak oda güzel bi seçenek caroselin boyutlarini buyultup slayt seklinde yapilabilir ama tikladimizda ürün sayfasina gitmesi gerekiyor.biraz kurcalamak lazım

i.tanguner

OpenCart-TR
merhabalar eski bir konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende de buna benzer bir hata var afişlerde banner eklediğimde alt alta listeleme yapıyor ancak ben bunların yan yana dizilmesini istiyorum forumda araştırma yaptığımda sadece 1-2 kişinin böyle bir problemi olduğunu gördüm verilen cevapları harfiyen uygulamama rağmen verim alamadım öncelikle yaptığım işlemi tekrar yazayım.
sistem-tasarım-afişler
yeni afiş ekle'den afişlerimi ekledikten sonra kaydedip çıkıyorum.
daha sonra modüllerden afişler bolumune girerek orta altta seçeneğini seciyorum yinede alt alta gösterim yapıyor. acaba kodlardan herhangi bir işelem veya değişiklik yaparsam verim alabilirmiyim ??

karexxxx

OpenCart-TR
yanyana iki resim koymak ve bunlara link vermek. caruselle yapınca yandaki oklar biçimsiz oluyor. yok mu bu problemin çözümünü bilen?