2.0 Kurulumun da Problem Lütfen Yardım Edin...

farketmezz

OpenCart-TR
Öncelikle Plesk Panel kullanıyorum.
1.adım Plesk üzerinden siteye opencart 1,5,6 kurulumunu gerçekleştiriyorum.
2.adım Daha sonra bu siteden indirdigim son sürüm 2,0 dosyalarını Yine Plesk Panel kullanarak dosyalarıma erişip yazdırıyorum.
3.adım install kurulumunu yapıyorum.herşey sorunsuz bitiyor.

Fakat bundan sonra install sayfasında belirledigim admin şifresini kabul etmiyor. Veritabından şifre degiştiriyorum yine olmuyor.

1,5,6 iken admin paneline ulaşabiliyorum. Fakat 2,0 yaptıktan sonra erişim saglayamıyorum. Yaptıgım adımlarda bir sorun mu var :S yada problem nedir?

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

farketmezz

OpenCart-TR
1.5.6 yı kurduktan sonra httpdocs un içindeki bütün dosyaları silip yüklemeyi denedim hocam ama herhangi bir opencart kurulumu yapmadım direk 2,0 ı yükleyemeyi denemedim. Daha dogru öyle kurulum yapmayı bilmiyorum. İlk host ve domain deneyimim wordpress kullanıyordum daha önce opencart baya sıkıntı çıkardı.

canerk

OpenCart-TR
Web sitesi
gentekcomputer.com
farketmezz' Alıntı:
1.5.6 yı kurduktan sonra httpdocs un içindeki bütün dosyaları silip yüklemeyi denedim hocam ama herhangi bir opencart kurulumu yapmadım direk 2,0 ı yükleyemeyi denemedim. Daha dogru öyle kurulum yapmayı bilmiyorum. İlk host ve domain deneyimim wordpress kullanıyordum daha önce opencart baya sıkıntı çıkardı.

hocam ftp yi sıfırlayıp tekrar yeniden gönderin opencart 2 dosyalarını ardından yeni sql oluşturup kurulumda o bilgileri girin.Eğer kurulumu yapamazsanız fb.com/canersagokafkef ekleyin teamviver üzerinden kurulumu 2dk da yapayım.

farketmezz

OpenCart-TR
Çok Teşekkür ederim hocam. Kurulumu yaptım fakat tekrar bir sorun daha çıktı :) Journal Adlı temayı kuruyorum
Sunucu hatası

500

Bu hatayı alıyorum. Temayı kaldırınca sorun yok siteye baglanıyor fakat tema aktif edince bu sorun çıkıyor :S

canerk

OpenCart-TR
Web sitesi
gentekcomputer.com
farketmezz' Alıntı:
Çok Teşekkür ederim hocam. Kurulumu yaptım fakat tekrar bir sorun daha çıktı :) Journal Adlı temayı kuruyorum
Sunucu hatası

500

Bu hatayı alıyorum. Temayı kaldırınca sorun yok siteye baglanıyor fakat tema aktif edince bu sorun çıkıyor :S

Hocam bu konuda maalesef bilgim ya profesyonel arkadslar yardımcı olur insallah bu konuda.

farketmezz

OpenCart-TR
canerk' Alıntı:
farketmezz' Alıntı:
Sunucu hatası

500

Hocam bu konuda maalesef bilgim ya profesyonel arkadslar yardımcı olur insallah bu konuda.

İlginiz için teşekkürler.