1.5 ürün ekleme hakkında yardım lütfen

cakirtasarim

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba, siteye ürün ekliyorum fakat kategoriye tıklamadan ürün anasayfa sizin için seçtiklerimiz bölümünde görünmüyor. acaba bunu 1.4x versiyondaki gibi her eklenen ürünü anasayfada gösterilcek şekilde ayarlayabilir miyiz? bir de ortaklık sistemindeki yazılar ingilizce onu nereden editliyoruz acaba. teşekkürler şimdiden.

site adresi: www.indirimdiyari.com

ürün / çeşitli kategorisindedir.

sorun çözülmüştür arkadaşlar

machine

OpenCart-TR
Modüller kısmında sizin için seçtiklerimiz var. Orda düzenleye gir modülü aç sonra istediğin ürünleri ekle

Eğer ana sayfada yeni eklediğin ürünleri göstermek istiyorsan da yine modüllerden gir ve yeni ürünleri anasayfada etkinleştir. Hepsi ana sayfada görünecektir.

Bilmeyenler için cevap yazayım dedim:)

coder_84

OpenCart-TR
arkadaşlar ürün eklerken sistemden atıyor...zaman aşımı oldu diyor..bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

anduron

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar bende de "ürün eklerken sistemden atıyor.zaman aşımı oldu diyor" aynı sorun oldu bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.saygılarımla....

Arkadaşlar admin panelinden ürün eklerken atma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Çok önemli saygılarımla...

NitrateX

OpenCart-TR
Arkadaşlar Bende Kategorideki Ürünlerin İsimlerini değştiremiyorum. Uyarı: Oluşan hatalar için lütfen formu dikkatli kontrol ediniz! Diye Karşıma YAzı Çıkıyor Neden YApabilir Bunu

ea430

OpenCart-TR
NitrateX' Alıntı:
Arkadaşlar Bende Kategorideki Ürünlerin İsimlerini değştiremiyorum. Uyarı: Oluşan hatalar için lütfen formu dikkatli kontrol ediniz! Diye Karşıma YAzı Çıkıyor Neden YApabilir Bunu

bu hatıyı almanızın sebebi
aynı anda birden çok dil seceneği kullanmanız.
örnek hem ingilizce hemde türkçe dil kullanmaktasınız ve sadece türkçe alana yazdığınız için bu hatayı veriyor oysa her iki dildende kategori isimlerini girmeniz gerekmektedir.

anduron' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bende de "ürün eklerken sistemden atıyor.zaman aşımı oldu diyor" aynı sorun oldu bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.saygılarımla....

Arkadaşlar admin panelinden ürün eklerken atma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Çok önemli saygılarımla...

1.5.x de bu problem var örneğin ürün eklerken genel sayfasına gittiniz internetiniz savaş ve sayfa tam acılmadı fakat veri bölümüne tıkladınız ozaman sistem sizi otomotik olarak atıyor.
çözümünü bulamadım ama ilerleyen günlerde forumda arkadaşlara sormayı planlıyordum fakat zaten 1.5.x zaten sürekli güncelleniyor ve bu problem giderilecekdir. diye düşünmekteyim

cobrett

OpenCart-TR
sizin için seçtiklerimiz moduller kısmında var ama ürün ekle düğmesi gibi bir düğme yoks adece ürün yazıyor kutuya adını id sini neyi varsa yazdım ama eklenmiyor lütfen yardım edermisiniz ben opencart-tr_v1.5.0.3_tam_surum kullanıyorum gerçi versiyon değişmiş bide bu kullandığımı silmeden yeni versiyon a yükseltme yapabilirmiyim kolay gelsin

bydewa

OpenCart-TR
benimde bu sorunum vardı, konuya cvp yazanlara tşkler.

golbin

OpenCart-TR
http://forum.opencart-tr.com/thread-777-post-27118.html#pid27118 burada sorununa yardımcı olacak bir cevap verdim. aynı sorun ise...

haseremarket

OpenCart-TR
merhaba ben ürünleri ana sayfada nasıl göstereceğimi bir türlü bulamadım. daha önce kullandığım şablonda ürün düzenleme bölümünde bir kutucuk vardı 'ürünü anasayfada göster' diye onu tıklayınca oluyordu fakat burada tam 4 saattir bir türlü başarıya ulaşamadım. yoruldum... kesin son derece kolay bir yolu vardır ve göremiyorumdur...

can91

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar. Benimde ufak bir problemim var. fiyat girişinde 10.50 Tl sitenin formatı. fakat türk sitelerinin hepsinde ve netsisinde kullandğı sistem 10,50Tl Formatı . yani virgülle ayrılması lazım. Netsisten kopyala yapıştır yapmak zor oluyor. Bunu bilen bi arkadaşımız varmı ?