1.5.1.x ve üstü versiyon Turkish-gray_v2 Teması paylaşımda

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Turkish Gray Teması v2 versiyonu..
1.5.1.3.1 versiyon için yeniden düzenlenmiştir..
eklenenler:

Carausel (markaların oldugu bölüm)modülü slider sekline dönüştürülmüştür.

Kampanyalı ürünler modülü slider seklinde düzenlenemiştir.

Yeni ürünlere kampanya ve ücretsiz kargo ikonu eklenmiştir.

Temadaki ufak tefek dil kod vs sorunlar giderilmiştir. ve 1.5.1.x versiyon göre düzenlenmiştir.

turkish-500x500.jpg

xlxx32

OpenCart-TR
Teşekkürler Dostum. İlaç Gibi Geldi Vallaha :)

independent46

OpenCart-TR
Üstad öncelikle emeğine sağlık teman 10 numara.
Kullandığım versiyon 1.5.1.3.1
Senin tema dahil default tema dışındaki denediğim tüm temalarda sipariş tamamlanmıyor.
stoktan da düşmüyor panele de sipariş düşmüyor.
yani hiç bir şekilde sipariş tamamlanmıyor.
Ödeme metoduna bir türlü geçemiyorum.

Yine default tema dışındaki denediğim tüm temalarda ürün detay sayfasında ürün resmini büyütmek için resim üzerine tıkladığımda ayrı bir pencerede değil de direk aynı pencerede açılıyor. Ve haliyle
ürün detayları kayboluyor. Bizim için sorun değil ama bir çok kimse bulunduğu sayfadan geri gitmesini bile bilmiyor. Ürünlerimizi inceleyen müşterilerimizi sıkıntıya sokar bu durum.

Son olarakta bu kargo bedava logosu sizin için seçtiklerimiz bölümünde her üründe mevcut. Ama bu ürünlerin hiç biri kargo bedava değil. :)

Bu konulara bir çözüm sunarsan sevinirim.
İyi çalışmalar.
sitem: http://satkazanalkazan.com.tr

ufuk8484

OpenCart-TR
Osman abi eline sağlık
Benim bi sorum olucaktı ürün kodu ile yapılan aramalarda aranan ürünler listelenemiyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba

Tekrardan teşekürler

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
ufuk8484' Alıntı:
Osman abi eline sağlık
Benim bi sorum olucaktı ürün kodu ile yapılan aramalarda aranan ürünler listelenemiyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba

Tekrardan teşekürler

Merhaba Konunun Çözümü:
http://forum.opencart-tr.com/thread-5175.html

independent46' Alıntı:
Senin tema dahil default tema dışındaki denediğim tüm temalarda sipariş tamamlanmıyor.

Yine default tema dışındaki denediğim tüm temalarda ürün detay sayfasında ürün resmini büyütmek için resim üzerine tıkladığımda ayrı bir pencerede değil de direk aynı pencerede açılıyor. Ve haliyle
ürün detayları kayboluyor. Bizim için sorun değil ama bir çok kimse bulunduğu sayfadan geri gitmesini bile bilmiyor. Ürünlerimizi inceleyen müşterilerimizi sıkıntıya sokar bu durum.

Son olarakta bu kargo bedava logosu sizin için seçtiklerimiz bölümünde her üründe mevcut. Ama bu ürünlerin hiç biri kargo bedava değil. :)

İyi çalışmalar.

Merhaba bu temada yapmaması lazım gerekli tüm düznelemer son versiyona göre yapıldı ayrıca checkout kalsörünü default temadan kullanıyor o yüzden yapmaması gerekir, kargo bedava olayı ise ac dedigin modül dosyasını içinde 100 yazan bir yer var bunun anlamı 100 tl den yüksek fiyattaki her üründe cıkar bu 100 rakamını kendine göre özellştirebilirsin..

independent46

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
ufuk8484' Alıntı:
Osman abi eline sağlık

Tekrardan teşekürler

Merhaba Konunun Çözümü:
http://forum.opencart-tr.com/thread-5175.html

independent46' Alıntı:

İyi çalışmalar.

Merhaba bu temada yapmaması lazım gerekli tüm düznelemer son versiyona göre yapıldı ayrıca checkout kalsörünü default temadan kullanıyor o yüzden yapmaması gerekir, kargo bedava olayı ise ac dedigin modül dosyasını içinde 100 yazan bir yer var bunun anlamı 100 tl den yüksek fiyattaki her üründe cıkar bu 100 rakamını kendine göre özellştirebilirsin..

Teşekkürler üstad kargo bedava logosunu featured ve latest tpl dosyalarının içerisinden ayarlayıp güncelleyerek kaldırdım. :)

Yalnız ödeme olayı dediğim gibi sorun devam ediyor çözemedim bir türlü istersen siteme girip bi deneme alışverişi yapmaya çalış. :-/

Ürün detay sayfasındaki ayrı pencerede açılmayan resim olayına bir çözüm sunabilirsen sevinirim.
Ama tabi öncelikli olarak şu ödeme konusu çok mühim. zira daha önce kurduğumm opencartın anasını ağlattım tabiri caizse ve kaldırıp yeniden kurdum :) sonra da senin temayı attım yani bunu yeni kurdum ve üzerinde veya kodlar da bir oynama yapmadım. Benim şansımamıdır nedir anlamadım ki? :-/ göçerttiğim ilk kurulumda da aynı sorun vardı çünkü. default temayı aktif ettiğim de sorun yok. ödeme metoduna geçip sipariş sonlandırılabiliyor.

İyi çalışmalar.

By DRaGoN

OpenCart-TR
Üstad öncelikle emeğine sağlık
benim sorunum yeni, ürünlerde sergilenen ürünler 2 tane yanyana yanda epey boşluk kalıyor 3 ürünü yan yana nasıl sergilerim acemiyim kusura bakmayın yardımlarınızı beklerim site adresim

www.abajurcum.com

cero34

OpenCart-TR
osdem66 hocam forumda bazı sorular sormustum burdaki konuyla ilgili değil ama acaba musait zamanınızda bakabilirmisiniz...
http://forum.opencart-tr.com/thread-5817.html
http://forum.opencart-tr.com/thread-5897.html
not: sizin 1.5.1.3 turkish gray temanizi kullaniyorum.
teşekkürler...

alkimoberon

OpenCart-TR
osdem66 - teşekkürler paylaşımda bulunduğunuz tema için, ellerinize sağlık

acaba ürünlerin altına incele ve hemen al butonu nasıl ekleriz, daha önce forumda bu konuda kesin bir çözüm olmamış arattım.

webpro2008

OpenCart-TR
Merhabalar. Bu temayı siteme uyguladım ama çok ağır çalışmaya başladı ayrıca şu hatayı veriyor bilginize.

Ekli dosyalar

• betik hatası.JPG
    betik hatası.JPG
    108 KB · Görüntüleme: 12

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba;
Forum yönetimine; müsait oldugunuzda lütfen söz konusu tema paylaşım konusunu silmenizi rica ediyorum...Ben kendim düzenlmek istedim ama malesef 7200 dakikadan bahsediyor...

baba18

OpenCart-TR
hocam tesekkürler bişi sorcaktım anasayfadaki ürünleri çerçeveye almıssınız cok güzel olmuş biz bunu kategorilerde nası uyarlarız.

baba18

OpenCart-TR
webpro2008' Alıntı:
Merhabalar. Bu temayı siteme uyguladım ama çok ağır çalışmaya başladı ayrıca şu hatayı veriyor bilginize.

Hocam temada hatamı var niye kaldırılsın istediniz.

yusuf1990

OpenCart-TR
javascript yapıyordur veya slider var ise o yapıyordur. explorer da dene

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
baba18' Alıntı:
webpro2008' Alıntı:

Hocam temada hatamı var niye kaldırılsın istediniz.

Mesajları okursanız neden kaldırılsın istedigimi anlarsınız.. kampanyalı ürününü yok ise kampanyalı ürünlerinizi ve carausel moülünüzü kapalı hale getiriniz

alpkilic

OpenCart-TR

Ne yazıkkı yukarda yazanlar benımde sorunum..

Hatalı ise kullanmayalım..lutfen net bır sey yazrmısınız...

EnverYigit

OpenCart-TR
alpkilic' Alıntı:

Ne yazıkkı yukarda yazanlar benımde sorunum..

Hatalı ise kullanmayalım..lutfen net bır sey yazrmısınız...

sadece bu temada hata almıyorsanız bu tema altında sorununuzu belirtmeyelim. genel destek bölümünde sorunuzu açın lütfen..

alpkilic

OpenCart-TR
evet bu temayla ilgili değil sorun ..default haricindeki hangi temayı kullanırsam kullanayım sipariş tamamlanmıyor.Siz yazdıktan sonra fark ettim...

Tema gazeyt güzel çalışıyor hiç bir sorunu yoktur ...çözümü ise şu şekilde halletim tabiii forumu kullanarak ..

1- ftp deki catalog kalasörünü sildim ..
2- http://www.opencart.com/index.php?route=download/download buradan orjinal dosyayı indirdim
3-orjinal catalog dosyasını ftp ye attım
4- http://www.opencart-tr.com/dosyalar buradan türkçe dil dosyasını indiridim..gerekli yerlere attım
5-haliyle temalar gitmişti temaları tekarar yükledim ..,,