1.4.9 kullanıyorum Eklenti ekliyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buhara

OpenCart-TR
Öncelikle herkese teşekkür ederim bu e-ticaret yazılımının ücretsiz olmasından ve tükçeye çevrilmesinden.ben 1.4.9 versiyonunu kurdum ama eklenti eklemedim.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.tşk ederim.

capuela

OpenCart-TR
eklentiler var kendıne uygun modulu bul yukle acıklamaları arkadaslar yapmısdır modul yada eklentı paylaşımlarında

kaanoglu

OpenCart-TR
Web sitesi
www.serdarsahin.net
Her modülün konusunda nasıl kurulacağı detaylıca anlatılıyor ve tartışılıyor, Biraz dikkatli araştırma yapmalısınız

biocyn

OpenCart-TR
Modül içinde gelen admin, catalog vs. gibi dosyaları localhostta oluşturduğun veritabanı dosyasının içine atıyorsunuz. Çıkan uyarı kutusunda tümüne evet deyip devam ediyorsunuz. Bunu takiben modül içerinde gelen beni oku.txt. vs. gibi talimat ve kullanım şekli içerikli dosyaları dikkatlice okuyun. Her modül için ayrı ayrı yapılması gekenler ayrıntılı olarak analtılır. Bunun yanı sıra modülü veritabanına attıktan sonra da admin panelden ilk olarak eklentiler altındaki modüllerden modülün kurulumunu yapmalısın. Daha sonra da yine admin panelinden Sistem altında Kullanıcılar--> Kullanıcı Grupları seçeneğinden Yönetici hizasındaki en sağda bulunan düzenle linkine tıklamalısın. Açılan sayfadaki Erişim İzinleri ve Değiştirme izinlerinde modüle ait seçeneği işaretlemelisiniz. Kaydettiğinizde mogül kullanımda olacaktır. Modülün sitenizde görüntülenebilmesi için admin panelinde Eklentiler altındaki modüller seçeneğinden ilgili modülü düzenle seçeneği ile modül düzenleme sayfasına gitmelisiniz. Burada modülün sitenizin neresinde ve kaçıncı sırada olacağına siz karar vereceksiniz. Bunun yanı sıra da modülün durumunu açık olarak ayarlamayı sakın unutmayın aksi halde modülünüz sitenizde yayınlanamayacaktır...

İyi çalışmalar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...