1.4.9.3 Türkçe yüklenmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firstsoldier82

OpenCart-TR
iyi akşamlar

Öncelikle herkese merhaba. Daha bugün gördüm bu programı. Fakat Türkçe yüklemede yada çalıştırmada bir iki sorun var. sürüm 1.4.9.3

Öncelikle siteyi ingilizce yükleyince normal çalışıyor. Üstüne türkçe yükleyince aşağıdaki gibi bir hata veriyor. (türkçe yazan dosyaları admin ve catolog klasorlerine ilgili yere kopyalayıp ayarları dogru yaptıgımı dusunuyorum)

Warning: require(/home/kadir/public_html/b/catalog/language/turkish/turkish.php) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in /home/kadir/public_html/b/system/library/language.php on line 26
Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/kadir/public_html/b/catalog/language/turkish/turkish.php' (include_path='.:/usr/share/php5/PEAR') in /home/kadir/public_html/b/system/library/language.php on line 26

Yine aynı sürümün tam sürüm türkçe olanını yüklemeye çalışınca ayar dosyasına bile girmiyor aşağıdaki şekilde hata alıyorum. Bir eski tam sürüm türkçe yükleyince de aynı hatayı aldım)

Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/home/kadir/public_html/d/index.php' (include_path='.:/usr/share/php5/PEAR') in Unknown on line 0

Yardımcı olabilir misiniz ?

Rapoloji

OpenCart-TR
Sorun kesinlikle sende ... Her iki sürümü de denedim ve hiçbir sorun almadan localde ve host ta yükleniyor. Bilginize..

firstsoldier82

OpenCart-TR
Bende şimdi windows üzerinde denedim yüklendi. Demekki ordaki lamp da sorun varmıs. Halbuki herşey sorunsuz görünüyordu.

GENERAL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.musterisepeti.com
Yaklaşık 1 yıldır sitemi kapamıştım şimdi tekrar aktif etmek için 1.4.9.3 tam sürümü yüklüyorum ama şu hata çıkıyor...
Dosyaları sil baştan yüklüyorum yine aynı hata

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open image/cache/data/htc_touch_hd_1-38x38.jpg' for writing

Birde AnaSayfa açıldığında, AnaSayfanın tamamında Türkçe karakter sorunu var.Lakin diğer butonlarda hiçbir sorun yok.. Hesabım, kasaya git vs.. onlarda herşey normal

Yazım kaldırılabilir... Çok şükür sorunu çözdüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...