1.4.9.3 den 1.5.1.3.1 sürüme geçme

serdarsari

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitmeyenkartusum.com
arkadaşlar forumda incelediğime göre hep bi sonraki sürüme geçiş var,
ben 1.4.9.3 sürümü kullanıyorum sitede 750 ürün var,1.5.1.3.1 sürüme geçmek istiyorum mümkün müdür acaba?

attilla

OpenCart-TR
Siteni inceledim geçiş yaptığın takdirde çok sorun yaşarsın sebebi ise sitende kullandığın bir çok modül çalışmayacak template uyumsuzlukları vb. bir çok sorun şahsi fikrim hiç kıpırdama local olarak kendi makinanda kur sıfırdan yeni versiyonu bütün düzenlemelerin bitince yükle daha garanti ve temiz olur

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba; sitenzide kullandıgınız modüller 1.5.1.3.1 içinde ücretsiz olarak bulunmakta güncellediginiz takdirde söz konusu modüllerin 1.5.1.3.1. olanlarının çoğu zaten standart diğerlerinide forumda bulabilirsin senin için tema sıkıntı olabilir ancak zaten kullandıgınız tema free bu yüzden 1.5.1.31. içinde bir çok free tema var forumda doğru ve bilinçli bir güncelleme ile siteniz kayıpsız 1.5.3.1. e güncelenebilir..gncellemenizi tavsiye derim...

serdarsari

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitmeyenkartusum.com
kaygılarım veri tabanı dosyalarımın kaybolması,böyle bi kaç versiyon üstü güncellemede sıkıntı yaşar mıyım onu öğrenmek istiyorum teşekkürler...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
serdarsari' Alıntı:
kaygılarım veri tabanı dosyalarımın kaybolması,böyle bi kaç versiyon üstü güncellemede sıkıntı yaşar mıyım onu öğrenmek istiyorum teşekkürler...
Günceleme adımlarını düzgün yaparsanız problem olmaz ama tabi her zaman yedeginixi alarak çalışın.. güncellemeyi bilmiyorsanız profesyonel destek alın bunun icin destek talebi acarsanız size yardımcı olacak kişiler vardır ..

EnverYigit

OpenCart-TR
bence localde bir deneyin olumlu sonuçlanırsa sitende uygularsın..