1.4.9.3 Bazı Yerlerde Hata ile Karşılaşıyorum

sokakkitapları

OpenCart-TR
Bazı yerlere geçiş yapamıyorum mesela kasaya git ya da hesabımda sorun yaşıyorum. hata mesajı aşağıda

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/streetbo/public_html/catalog/language/turkish/turkish.php:1) in /home/streetbo/public_html/system/engine/controller.php on line 27

nasıl çözerim?

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
RE: 1.4.9.3 türkçe tam sürüm

catalog/language/turkish/turkish.php dosyasını bilgisayara indirip notepad++ gibi bir programla açış bomsuz olarak kaydetip tekrar host a at. büyük ihtimalle düzelecektir

sokakkitapları

OpenCart-TR

çok teşekkürler en azından bir sorunum çözüldü :)

sayfadaki kaymaları nasıl engellerim? mesela kategorilerde ürünler aşağıda çıkıyor sayfa ise sola kayıyor... ilk defa opencart kullanıyorum... ve anlaşıldığı üzere de phpde pek de iyi değilim:)

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

sayfa adresini yada hata kodu şeklinde verirsen sorunlarını çözmek daha kolay olabilir. yada resim olarakta gösterebilirsin

sokakkitapları

OpenCart-TR

http://streetbooks.com.tr/index.php

ilk girişte sayfa normal... ama kategorilerden birine tıklarsanız iş değişiyo... bir de az önceki düzeltmeden sonra türkçe karakterler görünmemeye başladı... bir orta yolu yok mudur bunun :)

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

sadece ie de sorun çıkıyor css dosyasında bir oynama nedeniyle olmuş olabilir. değişiklikleri geri izleyerek deneme yapabilirsiniz. yada orjinal css i yükleyebilirsiz. aynı sorun bende olduğunda yüklediğim modüllerden birisi nedeniyle kayma oluyor aynı şekilde sende yüklediğin modülleri kontrol edebilirsin.

edit:
türkçe karakter problemi için catalog/language/turkish/turkish.php dosyasını açıp problemli yerleri düzeltip tekrar dene.

sokakkitapları

OpenCart-TR

css dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmadım... modülleri kontrol edicem...

türkçe karakter sorunu da giriş sayfasında sol tarafta yazarların altında seçiniz var ama ç yok...

modüllerde de bir oynama yapmamıştım ama gene de baktım... sorun devam ediyor ve ürünler kategorilere girince aşağıda görünüyor...

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

türkçe karakter problemi için catalog/language/turkish/turkish.php dosyasını açıp problemli yerleri düzeltip tekrar dene.

sokakkitapları

OpenCart-TR

onu yaptım zaten buraya yazmadan önce....

orda hata görünmüyor...

hatalarla ilgili bir çözüm yok mu?

tekrar yazıyorum bazı yerlerde türkçe hataları var ve yine bazı sayfalarda sola kayma oluyor...

teşekkürler