1.4.8 devam edecek mi?

aktassa

OpenCart-TR
Merhaba.
Ben bu sistemi yeni kullanacağım
Localhost üzerinde sitemi tasarlıyorum fakat bu destek sitesine bakınca 148 için ne doğru düzgün bir mod var nede eklenti.
Sürüm yeni olduğundan dolayı mı?
Yeni eklenti vb. gelecektir değil mi?
Teşekkür ederim.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Her sürümde değişiklikler oluyor haliyle kodlar değişiyor veya değişmesi gerekiyor.. Bu yüzden bütün moduller birbirine uyumlu değil.. 149 da çok köklü değişikliklere gidilmeyeceği için 148 in modulleri uyum sağlar sanırım.. Ama ileriye doğru çıkacak sürümlerde bunlar değişecek.. Malum teknoloji çağındayız ve hızla gelişiyoruz..:)

Diğer kullandığınız siteler varsa onların eklentileri ne aşamada ki.. Ücretsiz eklenti şuan site üzerinde olanlar (Konuların içinde veya eklentiler bölümünde) Ücretli olarak çok kullanışlı olabilecek ve gerekli olan modullerde piyasada mevcut..

Bende yaklaşık 1 haftadır diğer sistemleri inceliyorum.. Takıldığım yerlerde google'ye başvurdum otomatik olarak ama ne doğru düzgün bir bilgiye rastladım nede elle tutulur gözle görülür bir modul veya yazılıma.. Mesela 1 soru sormuş vatandaş resmi sitesinde ortalama cevap süresi 3 gün ile 1 hafta.. Yaklaşık 6 aydır opencart kullanıyorum ve rahatlıkla diyebilirim ki en hızlı büyüyen sistem opencart'tır..

Tabi ki eksiklikler olacak sorunlar çıkacak.. Yıllık yüzlerce dolar verilen sitelerde de sorunlar çıkıyor.. Parayı peşin verdiğiniz için bunlarla ilgilenen insanlar var.. Burda bir ücret ödemediğiniz için iş başa düşecek biraz..

aktassa

OpenCart-TR
Aman sakın dedkiklerim yanlış anlaşılmış olmasında.
Burada yapılanlar gerçekten harika.
Ben sadece programlama bilmediğimden bu tarz destek sitelerinden yardım almaya çalışıyorum.
Yoksa hala neden yapmadınız gibisinden sormadım.
Çünkü aklıma olmaz ise 147'ye geçeyim de bari hazır modüllerden faydalanayım dedim ama anladığım kadarı ile zamanla aşılacak herşey.
Burada size tekrardan teşekkür ediyorum böylesine faydalı bir siteyi yönettiğiniz için.
Saygılarımla.