Yoo Light Template 1.5x

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
Mavi ve siyah ağırlıklı güzel bir tema

yoolight-full-FILEminimizer.png

Ekli dosyalar

• yoolight_15x.zip
    731.6 KB · Görüntüleme: 2,042

orhanalkan

OpenCart-TR
ne kadar teşekkür etsem azdır çok sağolun.

zapatya

OpenCart-TR
güzel bir tema emeğinize sağlık yanlız ürünlerin altında bulunan ürün isimleri ve fiyatlarını ortalamamız mümkünmü şimdiden teşekkürler

kontejyan

OpenCart-TR
Merhaba, öncelikle bu ilk mesajımda web site ve hizmetler adına teşekkür ediyorum.. Tema nasıl yüklenir diye bazı bölümlere baktım ama yanlış birşey yapmaktan korktum yönlendirirseniz sevinirim.. Saygılarımla

sahara

OpenCart-TR
eline sağlık teşekkür ederim

zapatya

OpenCart-TR
zapatya' Alıntı:
güzel bir tema emeğinize sağlık yanlız ürünlerin altında bulunan ürün isimleri ve fiyatlarını ortalamamız mümkünmü şimdiden teşekkürler
ürünlerin altında bulunan ürün isimleri ve fiyatlarını ortalamamız mümkünmü şimdiden teşekkürler

aksibrs

OpenCart-TR
Teşekkürler Başarılı Bir Çalışma Biraz Düzenlemeyle Çok Daha İyi Olacağına Eminim

zapatya

OpenCart-TR

Ekli dosyalar

• 2011-07-12_182157.png
    2011-07-12_182157.png
    96.7 KB · Görüntüleme: 241

ea430

OpenCart-TR
istede ürün isimlerini kıtaltılma diye bir konu var incelerseniz en ağzından sorunun %90 cözmüş olursunuz bunun sebebi ürünlere belirli bir ebat yapılmaması benim başımdada ayı dert var ama ilerleyen günlerde bir çözüm bulacam buna şuan ürün isimlerini otomıtik ayarladım ve bir sıkıntı yaşamıyorum

hagul

OpenCart-TR
çok teşekkür ederim sağ olun

BuRaQ1907

OpenCart-TR
Merhaba Open Card konusunda yeniyim bu template i indirdim siteye attım fakat sitenin sadece renkleri değişti ani ben 3 sütunlu olsun istiyorum site anı bu temp deki gibi nereden yapıcağımı bulamadım.

BuRaQ1907' Alıntı:
Merhaba Open Card konusunda yeniyim bu template i indirdim siteye attım fakat sitenin sadece renkleri değişti ani ben 3 sütunlu olsun istiyorum site anı bu temp deki gibi nereden yapıcağımı bulamadım.

Buldum arkadaşlar.

manyo

OpenCart-TR
bunda hata alan bir ben varım alt köşede üye ol kısmında hata alıyorum bende mi sorun var acaba

biyorum

OpenCart-TR
Web sitesi
biyorum.net
hocam ne kadar çok teşekkür etsem azdır.aradıgım tema ama biraz oynanması lazım :)

xkasirga

OpenCart-TR
hocam ben tema yükleyemiyorum temayı yükleyince site defaultu seçiyor yine ,sebebi nedir ?

ufuk8484

OpenCart-TR
BuRaQ1907' Alıntı:

BuRaQ1907' Alıntı:

Buldum arkadaşlar.

aynı sorun bendede var nasıl çözdüğünü yazarmısın?

buark9

OpenCart-TR
arkadaşlar siteye başka tema attığımda footerda sorun çıkıyor default kullandığımda normal fakat başka bir tema attığımda şöyle oluyor bunu nasıl düzeltebilirim

13942.png

Cracker-art

OpenCart-TR

urunler neden aşağıda kalıyor ? Arkadaşlar

Sorunu hala Çözemedik.

omerseven

OpenCart-TR
footer sorununu default temanın dosyasını kopyalabilirsin. ben öyle çözdüm sorunu.
yalnız bu temayı kuramadım adminden seçiyorum
ama site arayüzü değişmiyor neden olabilir. kullandığım opencart sürümü ile aynı