Yardım Opencart Sorunları

recep

OpenCart-TR
Merhabalar en son sürümü kullanıyorum siteyi yaptım sayılır ürün ekleme işi kalmıştı 1 ay ara verdim döndüm, yönetim paneline giremiyorum girişe tıklıyorum ama işlevsiz sanki giriş butonu çalışmıyor şifre doğru değiştirdim gene aynı aşada bigdeal777.com bağlanıyor gibi birşeyler çıkıyor nedır bu ?, birde Ortadaki slayt kaybolmuş ve aşadaki logolar üst üste çıkmış yardımcı olabilirmisiniz

İframe virisü falan diyor googlede araştırdım bu admın panele girişde big777 çıkması ?, ayrıca şimdi 403 forbien hatası verıyor admin panele tıkladıgımda, admin paneli orjinalıyle degıstırdım tekrar eski yedegi attım ftp şifresini değiştirdim linüx şifresini değiştirdim 403 forbien veriyor şifreleri gene eski haline çevirdim hala aynı

Bu arada sitedeki butonlar çalışmıyormuş hiç bir buton çalışmıyor farkına vardım yorum yaparken devam butonuda çalışmıyor admin paneldeki gibi..

En önemli sorun site logosu, her pc de logo farklı gözüküyor sabit gözükmesi için nasıl yapacagım boyutu küçük ekranda taşıyor yarısı gözükmüyor , bu sorun çok önemli arkadaşlar..

31tcs.jpg

sembolpc

OpenCart-TR
Web sitesi
serkanpekdemir.com
veri tabanı phpmyadmin den, ve image/data dizinini yedekleyin ve komple siteyi silip yeniden kurum silmeden nasıl yaparım derseniz genelde header.tpl footer.tpl ve index ve script dosyaları içinde sayfa sonlarına
script kodu atıyor onları temizlemenizi tavsiye ederim...