xml ile yaklaşık 12000 ürün de hız diplerde

istanbaris

OpenCart-TR
Web sitesi
www.butiksaati.com
xml ile yaklaşık 12000 ürün geliyor ama sitenin hızı neredeyse 30 sn. açılıyor zaman zaman. nedir bunun ilacı ne yapmak lazım arkadaşlar...

sitem: markajo.com

oxgurunal

OpenCart-TR
30 saniye iyi bile yazmıssın 2 dk dır beklıyorum acılsın dıye :) xml booster eklentısı var opencart extentions da arat.işine yarayacaktır diye düşünüyorum.

Birde şu sol tarafta bulunan filtre modulunun adı nedir?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Hata 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED): Sunucu bağlantıyı reddetti.
Siteyi Görüntüleyemedim Malesef.

istanbaris

OpenCart-TR
Web sitesi
www.butiksaati.com
Bir deneyeyim dediğiniz eklentiyi inşallah bir çözüm olur, filtreleme süpür filtreleme diye geçer hocam..

Yani o kadar kasıyor ki siteyi bağlantı yapılamıyor bile, bu xml ile verileri çekince bu duruma geldi.

oxgurunal

OpenCart-TR
enteresan bir durum veri tabanından verileri uyarla yada tabloları onar dermısın bır cozum olacak mı hata bulacakmı en azından.açılışta turkce karakter hatasıda verıyor sıten sonradan duzelıyor.

networkdestek

OpenCart-TR
hayır bu yaptıklarınız opencart yapısında işe yaramayacaktır. Ben arena, index , modacar, yyithalat ürünlerini xml ile çekmekteyim. Yaklaşık 42.000 ürün var ilk siteye kurduğum zaman site açılmamıştı. Opencart yapısında uzun değişiklikler yaparak %30 luk performansı %93'e çıkardım. Tablolar ile alakalı değil tamamen opencart ile alakalıdır.

bayramkoc06

OpenCart-TR
NETWOKDESTEK ARKADAŞIM
NE VAR 6 AYDIR UĞRAŞIYORUM YYİTHALATTAN SADECE ÜRÜN BİLGİLERİNİ XML DEN ÇEKEBİLDİM RESİMLER YİNE YOK ALLAH RIZASI İÇİN 42.000 ÜRÜNÜ ÇEKTİĞİN XML Yİ BİZLEDE PAYLAŞŞANDA BİZİDE BU DERTTEN KURTARSAN HOST VE DOMAİN ZAMANI BİTECEK BİR ARPA BOYU YOL ANCA ALDIK ÜMİTLERİMİMZ BİTMEK ÜZERE . BENİM GİBİ OLAN ÇOK ARKADAŞ VAR SANIRIM

istanbaris

OpenCart-TR
Web sitesi
www.butiksaati.com
Arkadaşlar hoş güzel yazıyorsunuz yani ne yapmak lazım biz ne yapalım bir yol gösterin bize de lütfen...

Sunucu falan diyorlar ama onu değiştirsek bile bu sorundan kurtulabilecekmiyiz aceba ?

networkdestek

OpenCart-TR
kardeşim hosting ile alakası yoktur. Tamamen opencart ile alakalıdır. yyithalat sorunsuzdur. Size verilen xml ile bana verilen xml verileri aynıdır. Sizin sorununuz entegrasyonunuzdan kaynaklı olabilir. Hangi entegrasyonu kullanıyorsunuz. 200 den fazla entegrasyon desteği sağladım opencart genelinde bu sorunları yaşayan bir çok arkadaşımız mevcut. Ben opencart alt yapısını biraz değiştirdikten sonra bu sorunlar ortadan kalktı.

demo istiyorsanız benimle iletişime geçin :

networkdestek@opencartfrm.com