üye kaydında problem

yavuzkorkmaz

OpenCart-TR
Üye kaydı yapıldığında ekrana bu geliyo kayıdı alıyo ama bu hatayı vermesi hiç güzel olmuyo nasıl çözebilirim acill yardım ederseniz sevinirim

http://www.ucuzcin.com/index.php?route=common/home sitemin ismi

Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/gmernatu/public_html/system/library/mail.php on line 150Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gmernatu/public_html/index.php:102) in /home/gmernatu/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gmernatu/public_html/index.php:102) in /home/gmernatu/public_html/system/engine/controller.php on line 29

berhan88

OpenCart-TR
kardeşim sorunun mail adresinden kaynaklanıyor mail protokolunü smpt yapıp gerekli ayarlarını yaptın mı?

yavuzkorkmaz

OpenCart-TR
berhan88' Alıntı:
kardeşim sorunun mail adresinden kaynaklanıyor mail protokolunü smpt yapıp gerekli ayarlarını yaptın mı?

Kardeşim bana bu ayarları nasıl yapıcağımı söylersen o değişikleri yapıyım siteyi hazırlmaya geçiçem ve sitede eksikler gördüysende söylersen sevinirim

uyedefter

OpenCart-TR
Sanırım sorun çözülmüş az önce kayıt oldum Firefox Browser 'de bir hata görmedim. Hala varsa bence yeniden kurulum yapın henuz site bomboşken.

Birde e-postamı inceledim kayıt oldunuz mesajı spam olarak düşmüş.
Sitede çok yerde yardımcı olacak konu var. Benimde pek halledemiğim bir olay şu smtp olayı.
Kolay gelsin.