Tekir (ön muhasebe programı) Opencart Entegrasyon.

JaMeroN

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar.
Ufaktan e ticaret işine sardım. madem bu işle uğraşıyoruz bari sistemli bir iş yapalım dedim ve işin stok cari gelir giderini de tutacak bir program arayışına girdim sonra derken bu program web tabanlı olsa tadından yenmez diye düşündüm ve Tekir adlı programla tanıştım.
Sağ olsun yapanlar açık kaynak kodlu olarak ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Yapanlar zoru başarmışlar ve umumi bir hizmet olarakta herkese sunmuşlar. Forumda geziniyorum gördüklerim hep aynı A ürünü herkes yapmış herkes satıyor. Madem bilgi birikiminiz var neden kimse bunu düşünmemiş gerçi forumdaki modelatör arkadaş araştırmaya başlamış bu konuyu ama bence acilen bunu biri yapmalı yani şu kusursuz olan TEKİR programını biri opencart a entegre etmeli edebilmeli.
İşin kötü tarafı daha öncede forumda "Opencart Muhasebe modülü arıyorum" diye bir başlıklı konu açmıştım pişkinin biri bana once ince kibar kibar konuyu anlattı beni heyecanlandırdı ve konuşmanın sonunda "nekadar a yaparsınız bu entegrasyonu" sorusuna ON ÜÇ BİN LİRACIK hallederiz dercesine 13 lira ister gibi bir sonla beni hüsrana uğratmıştı. Ondandır şuan başlığı bu şekilde yazdım. Eğer gerçekten bu işi uygun fiyata evinde ek gelir olarak eticaret işiyle uğraşan ben gibi birine yapabilecek biri varsa info@idin.com.tr adresinden bana mail atsın. yada bu işi yapabilecek biri para kazanmak istiyorsa yapsın bu entegrasyonu açsın bir konu herekse satsın ilk müşterisi benim. yeterki karşılıklı para kazanırken gönülleri de kazanalım..
Saygılar...