Saç ekimi yaptırmak isteyenler ?

sinemay53

OpenCart-TR
Bir kaç aydır saç ekimi yaptırmak için düşünme aşamasındaydım büyük araştırmaların sonucunda bir firmayı buldum ve 16 yıldır bu işi yaptıklarını ögrendım ve büyük geniş kadrosuna güvenebileceğimi hissettirdiler bana acıkcası saç ektirme korkusu falan kalmadı gibi bende bu firma eurozendir ve saç ekimi yaptırmak isteyenlere öneririm.

Saç Ekimi Yaptırmak Acıtır Mı?
Saç ekimi yaptırmak canı acıtır mı? diyenlere karşılık, estetik operasyonlarında lokal anestezi kullanıldığından acıma veya ağrı yaşamanız mümkün değildir. Fakat ekim operasyonundan sonra oluşabilecek ağrılar için doktorunuzun önerdiği ağrı kesicilerle bu süreci sorunsuz atlatmak mümkündür. Bu operasyonu geçiren insanların % 85 oranında ki hastaların ağrı hissetmediği, kalan kısmın ise hafif ağrılar yaşadığını belirtmektedir. Ağrı eşiği düşük, hassas insanlarda bile bu süreç hafif ağrılarla atlatıldığı gözlenmiştir.

Lokal anestezi ile yapılan bu operasyonlarda, saç ekimi yaptırmak acıtır mı? sorularına karşı, lokal iğnelerin genellikle küçük seçildiği bilinmektedir. Dental iğneler dediğimiz operasyonda kullanılan bu iğnelerin acı hissi çok azdır. Sonrasında ise birkaç saniyelik yanma hissi yaşarsınız. Dental iğneler ile minimum ağrı hissetmenizin yanı sıra iğne korkusu olanlar içinde rahatlatıcı bir işlem olmuştur.

İğne korkusunu aşırı yaşayanlar için yapılan yöntemlerden biri olan sedasyon yöntemi, hastayı 15 dakikalık uyutma esasına dayanır. Bu yöntemle hastanın iğne ile uyuşturma anında baygın olması ile uygulama bölgesi rahatlıkla uyuşturulmuş olur. Dolayısı ile kişinin saç ekimi yaptırmak acıtır mı? düşüncelerini tamamı ile ortadan kaldırmış oluyor. Çünkü, hasta sedasyon yöntemi ile uyku sırasında iğne ile uyuşturma işlemini hissetmiyor, kendine geldiğinde ise ağrısız uyuşturma gerçekleşiyor. Sedasyon yöntemi, anestezi sayılmayan bir yöntem olmakla beraber, kişinin solunum yollarını etkilemeyen,15-20 dakikalık bir süre de hafif uyku süreci yaşaması ilkesine dayanıyor.

Günümüz teknolojisi ile gelişen yöntemlerle, kişi operasyon sırasını televizyon izleyerek veya sohbet ederek geçirebiliyor. Rahat ve hayati riski düşük olan bu yöntemle kıl kökleriniz uygulama bölgenize nakil ediliyor. Sonuç olarak operasyon ve sonrası olmak üzere bu iki süreç ağrısız ve sorunsuz bir şekilde atlatılıyor.