Opencart Modul Yazacak?

guven

OpenCart-TR
Merhaba arkadaslar,

Opencart sistemi icin Modul yazacak arkadas araniyor. Php bilgisi olan arkadas sart.

Kargo Modulu:

Opencartaki sistemime Urun kodunu,Musterinin Ulkesi ve Urun sayisini alip baska bir siteye API olan linkine post edilecek ordaki olan cikan Kargo secenekler sistemimde cikacak ve ucreti ile, ucret dollar olarak cikiyor onuda Euro olarak cikmasini istiyorum phpden anliyan arkadas lutfen pm yazsin. kaca yaparsiniz, ve kac gunde hazirlarsin detayli bilgi PM ltf.

bestopencart

OpenCart-TR
Kardeş işini çözerim yanlız detaylı bilgi verirmisin sistemler opencart mı ikiside.

İstersen mpeker@msn.com dan iletişime geçebilirsin.
Ücretli modifikasyon konusu açmak yasaktır. Konu açanlar 3 ay uzaklaştırma alacaktır. Ücretli modifikasyonlarınızı resmi opencart sitesindeki eklenti bölümünde yayınlayabilirsiniz.

guven

OpenCart-TR
Hayir sistem opencart yada baska bir ecommerce degil. Sadece post paramlar mevcut API

cirkindeli

OpenCart-TR
iyi akşamlar konuyu açan başka arkadaş ama neden bu arkadaş ban yedi onu anlamadım

osdem saygısızlık olarak anlama lütfen konuyu açan mı ceza alıyo cevap yazanmı onu anlamadımm özür şimdidenn

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cirkindeli' Alıntı:
iyi akşamlar konuyu açan başka arkadaş ama neden bu arkadaş ban yedi onu anlamadım

osdem saygısızlık olarak anlama lütfen konuyu açan mı ceza alıyo cevap yazanmı onu anlamadımm özür şimdidenn
Değerli kardeşim mesajı iyi okuyun yada forum kuralalrını iyi okuyun ücretli talep te bulunmak yasak degil söz konusu kişi daha önce forumdan 2 kez yasaklanmış bu 3 kez oluyor bu kişi konuyla ilgli ücretli talebii karşılamnın yanında sanal pos xml modülü yazılır gibi ücretli modifikasyon yapatıgına dair bir not düşmüştür mesajının devamında, ayarıca söz konusu kişi forumda ücretsiz hiç bir paylaşımda bulunmadıgı gibi yasaklanan diğer iki üyeliği de dahil hiç bir arkadaşa da ücretsiz yardım da bulunmayan birisidir.. umarım nedeni anlaşılmıştır..eğer amaç sizin kast ettigini olsaydı diğer arkadaşta yasaklanmış olurdur değilmi?

guven

OpenCart-TR
konu guncel henuz kimseyle anlasmamistir.

smartcoder

OpenCart-TR
güven ben yazabilirim
bu konuda
api
manyağı olduk zaten
:D

bana msn ini bırak