Opencart Hk.

Themre

OpenCart-TR
Arkadaşlar Opencart kuracağım siteme. Bu benim ilk deneyimim ve ilk opencart kuracağım sitem olacak. Opencart versiyon olarak ne kurmalıyım. Yeni bir siteye ne gibi eklentiler kurulmsı gerek. Kısacası bana bilgi verir misiniz?

NOT: Promosyon ürünler için kuracağım siteyi.
Şimdiden herkese teşekkürler.

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
Öncelikle opencart opencarttır. Sizin için onemli olan müşterilerinizin ilgisini çekebilecek ürünlerinize uygun bir tema seçmenizdir. Seçtiğiniz temada hangi opencart surumunu destekliyorsa onu kurmalısınız. Yani opencartın son surumunu yukleyip uyumsuz bir tema yukleyerek zamanınızı boşa harcamayınız. Oncelikle tema bulun sonra temaya uygun opencart surumunu yukleyiniz...

Yuklemeniz gereken eklentiler tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göredir. Kolay gelsin

Rapper_BOy

OpenCart-TR
OpenCart Memnun Olacağına eminim.
Neden dersen ben yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum ve açık kodlama imkanı sayesinde tüm her şeyi kendi adıma çevirerek tam tamına orjinal olmasını sagladım.

eklentiler için ise opencart.com Extensions bölümüne bakabilirsin burada opencart versionlarına görede araya bilirsin.

tüm sorunlar için yardımcı olmaya hazırım kardeş.

Themre

OpenCart-TR
http://gazianteppromosyon.com/ bu tarz bi site yapmak istiyorum elinde hazırda olan varsa paylaşmayıda seven birisi ise benim ile paylaşır mı dediğim gibi çok ecemiyim. Katogorileri bile sol tarafa alamıyorum malesef. Lütfen bana yardımcı olun...

Rapper_BOy

OpenCart-TR
Hiç Yardımcı olacak bir arkadaş yokmu yanında veya çevrende.

Rapper_BOy

OpenCart-TR
kardeşim yardımcı olmak isterim ama yasakmıdır bilemem nasıl yardımcı olayım bilemedim

Themre

OpenCart-TR
Rapper_Boy özel mesaj atar mısın ordan konuşalım.

aksoypanelyunus

OpenCart-TR
Merhaba , Themre kullanıcısı konuyla ilgili mail atarsanız o konuda yardımcı olabiliriz.