opencart 1.5.5.1 ürün zoom modülü

ByAmiG0

OpenCart-TR
Selam arkadaşlar.

1.5.5.1 de çalışan ürün sayfasında ürünün üzerine gelince zoom yapan modül varmı elinizde. ben opencartın modül sayfasından 2 tane indirdim vqmod olarak veriyorlar önce onu kurdum ama hiç bir şey olmuyor. hata vs. yok vqmod kurulu xml atıyorum ama hala eklenmedi :( yardımlarınızı bekliyorum. iyi günler.

ByAmiG0

OpenCart-TR
ne gibi modifikasyon?

vqmod olarak 2 tane indirdim. 2 sinde de ne hata ne baska birşey oluyor. vqcache dosyasına hiç bir şey gelmiyor. vqmod en başta kurulumunu yaptım. sonra yükleme aşamalarını harfiyen uyguladım ama hiç bir sorun görünmüyor ama çalışmıyorda :(

vqmod manager kurdum eklediğim xml enabled diyor ama sitede hiç bir etkileşim yok neden acaba :S

uyedefter

OpenCart-TR
Vqmod dosyası default tema üzerine yapılandırılmış olabilir. Dosya içinden default yazan yerlere kendi kullanıdığınız temanın ismini yazmanız gereklidir. Ama o zaman bozuntular oluşabilir. Bozukluk olursa kullandığın tema ve kullanmak istediğin eklenti isimlerini belirtirsen yardımcı olabilirim.
Birde admin tarafından bir bağlantısı varsa admin yazan yerleride değiştirmen gerekir. İyi çalışmalar dilerim.