müşteriye giden siparişteki link hatası

osman

OpenCart-TR
arkadaşlar mrb müşteriye sipariş gitti ve siparişin altında bu link var. http://www.tekhesapli.com/index.php?route=account/order/info&order_id=9

bu linke tıkladığımda aşağıdaki hatayı veriyor nedir bu hata acaba...
Notice: Undefined variable: order_id in /home/tekhesap/public_html/catalog/controller/account/order.php on line 110Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tekhesap/public_html/index.php:100) in /home/tekhesap/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tekhesap/public_html/index.php:100) in /home/tekhesap/public_html/system/engine/controller.php on line 29

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
header() komutu gönderildi bir daha gönderilmez diyor. notepad++ 'ta bu dosyayı açıp UTF-8 BOM'suz olarak dönüştür de. sorun devam ediyorsa başka çaresine de bakarız.

osman

OpenCart-TR
hocam mrb order.php ve controller.php yaptım dediğiniz gibi ama değişmedi doğru dosyalarını yaptım acaba

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
Az önce bu konuya dair bir kullanıcıda yazmış: "şundan olabilir mi? export/import modülünü kurarken dosyalara ekleme yapıyoruz. Ekleme yaptığımız aşağıda ki dosyaları kontrol ettim şimdi ''ANSI olarak kodla'' görünüyor. Bu dosyaları Utf-8 bom'suz yapsam çözüm olabilir mi ki ?"

yani eğer siz sisteme yama olarak herhangi başka bir mdül veya benzeri bir şey yükledi iseniz onlarıda kontrol edin. aksi taktirde safe mod'un kapatılmasını isteyin

osman

OpenCart-TR
hocam export import yapıyorum sorun çıkarmıyor safe mod kapattırdım.

osman

OpenCart-TR
hayır hocam export import sorunsuz yapıyorum sorun devam eddiyor onunla ilgili olablir demiştiniz onun için dedim

valla hocam bişey anlamadım ama şu an normal gibi

yok böyle bişey dün çalışıyordu sabah çalışmadı yine aynı hata offffff