Küçük bir eklenti yaptırılacak

orhanalkan

OpenCart-TR
Teklif sitesi yapacam benden istenen bu yalnız ürünleri seçerken seçenek kısmı çok süper oradan yapabiliyorum ama müşterinin boy ve uzunluğu sabit olmadan elle yazması gerekiyor mesela

En: 333,3cm
Boy:549,7 cm gibi bu verdiği ebat hesaplanması için seçenek kısmına diğer parlararının dışında binlerce virgüllü küsürat girmemiz gerekiyor ama ürün kısmında 2 boş kutucuk olsa oraya en ve boy yazsa ekle dediği zaman siparişe o 2 küçük kutucukta yazan ölçü siparişe gelse bütün işim halledilmiş olacak arkadaşlar bunun ücreti nedir yada bu kadar kod yazan arkadaşlar yazabilecekmi mümkünse ücretini özel mesaj yoluyla yazarsanız görüşme yapabiliriz.

Arkadaşlar bu kadar adam girdi

1NT3RC0D3R, acekse, adobe, afatsum24, afilon, agolhon, alavrez, Alkoç, aLLy1, alpaslan20, AmatorCart, amettt, Angelofdelos, arkaplanda, attalias, ayko_by, ayşegülay, bahtiyaralaman, baltan, batuhan1905, bedavaglsn, bedircanpolat, bestwater, biologyfatih, blakey, boraycannn, Brett1974, BronS, bulutibo, byturel, Canimsin, caponmania, cepci, cetmiliyiz7, cherokhe, chulataxings, cihangir09, coder, CoderXY, conqueror, ControL1, cosanon, cyberwolf, dacascos, dangerous34, deathlord, debreli, deryahuner, deryakas, djscatt, donglex, doqukahn, emre09, eneak, enesbatur, eren212, erolbaser, ertug, expert, falcon2385, fanty_35, fatihtaner, fatihy, fredopstel, GIZLIYASA, Güray*, harun4277, heroturkmugi, hsntgrl, ibozturk, intfarming, irembagi, isbas, isenturk, jagmaster, jeson, kalismeras61, kazablanka22, KimmeriA, knngys, koboy, köksal, Kraltek, laptop, LG700, LiBerTaa, lidanya, lutador, m.canhorasan, makarna, mdogan35, mehmergul, metin2008, milb06, mimarali, mpegteknesi, mugem, muratdekan, MUSTANG.3, Neslihan, neyzel, nostradamus, nurikalkan, oktayhappy, olcaybagci, olriss, orhanalkan, osdem66, osmansan, paloalto, panrix, pmaqxx, priestvolkan, qwerty666, Radeon, rehademiralp, remzigurel, samimi6060, Saner, sbodur58, Selim64, semihyavuz, sener_izmir, seyfo1232, shafak, sizenet, spacaci, strolch, sukruvahit, tarkansuer, terazi601, theblow, tolga35, Tufan, Tugay, turkuaz, ufuk32, ugurkartal, ukolay, unique, unsound, unspoken, vlknn, w0lv0rin3, winpeace, wtrwebdestek, xromantikmen, yokole1sey, yucell, zugux

tek bir cevap gelmedi madem destek sitesi açıyorsunuz azıcık insanlara ilgi alaka gösterin yada silin bu siteyi bizde umudumuzu bitirelim yok bir destek deyip opencart scriptini silip atalım prestashop türkiye destek sitesine kurban olayım ya bi farklılık yapalım dedik her ne yazılırsa yazılsın tek bir dönüp yazı yazan yok ücretsiz olarak sorduk cevap yok ücretli yaptırak dedik cevap yok acaba yabancıların yapmış olduğu modül ve eklentilermi burda ben yaptım ben yazdım deniliyor lütfen bakın gerçekten şüphe duymaya başladım arkadaşlar eğer destek verilmeyecekse veya herhangi bir yorum yazılmayacaksa bu mesajın altına bu sitede destek verilmemektedir diye yazın bizde ona göre bir daha girelim veya girmeyelim

Bu yazdıklarım öz eleştiridir kimseyi incitme veya aşağılama hesap sorma babında yazılmamıştır.

Saygılarımla.......

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
Boy:549,7 cm gibi bu verdiği ebat hesaplanması için seçenek kısmına diğer parlararının dışında binlerce virgüllü küsürat girmemiz gerekiyor ama ürün kısmında 2 boş kutucuk olsa oraya en ve boy yazsa ekle dediği zaman siparişe o 2 küçük kutucukta yazan ölçü siparişe gelse bütün işim halledilmiş olacak arkadaşlar bunun ücreti nedir yada bu kadar kod yazan arkadaşlar yazabilecekmi mümkünse ücretini özel mesaj yoluyla yazarsanız görüşme yapabiliriz.

O küçücük iki tane kutucuk için ne kadar ekleme ,değişiklik yapılacak tahmin edemezsin. (Ben kendi adıma söylüyorum) amatör olarak bu modül ve kodlarla ilgileniyorum (profesyonel birinin açık kaynakkodda ne işi olabilir???..) dolayısı ile kimseye kerç etme ,yapabilen olursa zaten yaparım der. Sen kendinde site yapıyormuşsun kendin yapmayı denemedinmi?

unsound

OpenCart-TR
Bence insanları takip edeceğine kendin yapmayı deneseydin ne bu kadar sinirli bir biçimde öz eleştiri yapmazdın...
Ve bu agresif yapın sayesinde sana yardım etmek isteyen birisi olsa bile değil yardım etmek en ufak bir yazı bile yazmaz.Benimde sorduğum sorular oluyor bazende cevap alamıyorum, kimin girip kimin çıktığını takip edeceğime , insanlara agresiz birşeyler yazacağıma kendim yapmaya çalışıyorum vede başarılı oluyorum çoğu zaman , olmadığı zaman da opencart ın kendi sitesinde ki arkadaşlara soruyorum. Artık olabildiği kadar.Saygılarımla.

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
turkuaz' Alıntı:

O küçücük iki tane kutucuk için ne kadar ekleme ,değişiklik yapılacak tahmin edemezsin. (Ben kendi adıma söylüyorum) amatör olarak bu modül ve kodlarla ilgileniyorum (profesyonel birinin açık kaynakkodda ne işi olabilir???..) dolayısı ile kimseye kerç etme ,yapabilen olursa zaten yaparım der. Sen kendinde site yapıyormuşsun kendin yapmayı denemedinmi?
bence o kdar da zor değil altı üstü 2 sql sorgusu 50 satırlık kod ekleneceek :)

orhanalkan

OpenCart-TR
unsound' Alıntı:
Bence insanları takip edeceğine kendin yapmayı deneseydin ne bu kadar sinirli bir biçimde öz eleştiri yapmazdın...
Ve bu agresif yapın sayesinde sana yardım etmek isteyen birisi olsa bile değil yardım etmek en ufak bir yazı bile yazmaz.Benimde sorduğum sorular oluyor bazende cevap alamıyorum, kimin girip kimin çıktığını takip edeceğime , insanlara agresiz birşeyler yazacağıma kendim yapmaya çalışıyorum vede başarılı oluyorum çoğu zaman , olmadığı zaman da opencart ın kendi sitesinde ki arkadaşlara soruyorum. Artık olabildiği kadar.Saygılarımla.
Siz yazdığım mesajları kontrol ettinizmi hangi yazımda ağresiflik var kendi kendinize yorum yapıp cevabınızıda kendiniz veriyorsunuz insanları takip etmiyorum aşağıda baktımda bu kadar insan giriyor ve birinden biri cevap değil olumlu olumsuz bir yazı gelmiyor ve bende ne yazdım acaba dedim bu kadar insan giriyor hiçmi okumuyor sadece forum konu başlığı açmaklamı kalıyoruz kimsenin ağresiflik yaptığı yok bence bu sadece umutsuzluğun çaresizliğin yazısı

Turkuaz dostum ben site yapıyorum derken kod yazıyorum anlamında değil bir dostum rica etti hazır script kurulumu yaptım zaten php dilinden anlasaydım emin olki kimseyi bu forumda rahatsızlık vermezdim ve durup dururken ağresif kelimesi ile damgalanmazdım sadece söz verdim o arkadaşıma bitirecem siteni diye emin olki o sözün arkasında olmasaydım zaten bu kadar çaresizce feryat etmezdim.

Coder 2sql 50 satır ise rica etsem ALLAH rızası için o basit kodu ve satırı yazarmısınız yok para ile yapacam derseniz inanınki cebimden onu karşılarım şimdiden çok teşekkürler

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
msn eklendi dönüs bekleniyor su anda bi kişiye yaptım isterseniz size de yaparız örnek de gösterebilirim :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Değerli kardeşim burada kimse senin uşağın degil öncelikle yaptığının öz eleştiri oldugunu söylüyrosun ama sen bence özeleştrinin kelime anlamınıda bilmiyorsun herhalde.. ne özeleştrisi yaptıgın senin tekra roku yazdıklarını özeleştiri öyle baskalarına laf sokarak baska bir yazılımın adını anarak yapılmaz önce sen elşetiri nasıl yapılır onu öğren..sen yazmışsın kimse cevab vermemş miş yoksa kimse okumuyomuymuş bu sitede destek taleplerini bunu anlamın cok basit yolu diger taleplere verilen cevablardır bu da sana cevabtır.. önce den nazik olmayı ve istemesini öğren...

Atmayan Tüfek Olmaz Sıkmasını Bielene Vermeyen Kız Olmaz İstemesini Bilene ...

bu mesaj kimseye yazılmamıştır özeleştiridir:):):)

fanty_35

OpenCart-TR
valla kardeşim ben konunu gördüm okudum ama elimden bişi gelmiyor boşuna laf kalabalığı yapmak için bişi yazmadım eminim bir çok arkadaşımda benim gibi düşünmüştür..

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
orhanalkan kardeşimiz forumumuzdaki arkadaşların kıymetini bilememiş. küçük bir eklenti yaptırılacaktır diye başlık yazmışsınız. içeri girip bakan bu kadar kullanıcı merak etmiş olamaz mı? illa her giren kişi olumlu ya da olumsuz yazmak gibi bir zorunluluğu yok.
sizinde dediğiniz gibi bu site opencart türkiye destek sitesi. yapabilecek bişey olsa zaten arkadaşlar yazarlar şöyle şöyle olur diye. yok bu işten benim gibi anlamayanlar giriyorlar bakıp laf kalabalığı olmasın diye cevap yazmıyorlar. eğer ki ben bilseydim bile bu sizin istediğinizi bu tutumuzdan dolayı yapmazdım.

yine sizin dediğiniz gibi "Bu yazdıklarım öz eleştiridir kimseyi incitme veya aşağılama hesap sorma babında yazılmamıştır."