Geri iade bölümünü kaldırmak...

syyh55

OpenCart-TR
versiyon olarak 1.5.0 kullanıyorum. Sitede En altta Müşteri Servisi altında bulunun geri iade bölümünü kaldırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum tşk..

burhan

OpenCart-TR
konu açmadım önce arama yaptım bu konu göründü normal konu, yazdırılabilir hali ve rss :) ilgili başka konuda bulamadım

bende uğraştım ama olmadı geri iade dahil bazı bölümleri kaldırmak mümkünmü ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Temanızın common/footer.tpl module/account.tpl ve account/account.tpl dosyalarında

BUL ve SİL
Kod:
<li><a href="<?php echo $return; ?>"><?php echo $text_return; ?></a></li>

burhan

OpenCart-TR
teşekkürler @eka7a

benimde aklımda en son o var fakat sayfayı ya da özelliği tamamen kaldırma, silme gibi bir işlemin olup olmadığını merak ettim

sanırım yokmuş çok garip

evet geri iade bölümünü kapatma gibi bir ayar yokmuş resmi sitesinde aynı sorun için konu açılmış tema dosyalarından linklerin silinmesi önerilmiş belki yeni sürümlerde olur

I've tried to disable the returns myself and below is what I came up with. What I've done is take the clickable return options away from view in the footer, account, and my account sections. I'm a novice when it comes to this sort of thing so if you know of a better way I'd appreciate it if you would post it. Also if this is a good/acceptable way to accomplish this I hope the below helps someone who is looking for the same thing.

go to:
/catalog/view/theme/default/template/module/account.tpl
comment out:

go to:
/catalog/view/theme/default/template/account/account.tpl
comment out:

go to:
/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl
comment out:

Thanks -

ayrıca catalog\controller\account\return.php dosyasına ana sayfaya yönlendirme kodu eklemekte fayda var

Kod:
<?php
   header( 'Location: http://www.mysite.com/' ) ;
?>

sogenserkan

OpenCart-TR
burhan' Alıntı:
teşekkürler @eka7a

benimde aklımda en son o var fakat sayfayı ya da özelliği tamamen kaldırma, silme gibi bir işlemin olup olmadığını merak ettim

sanırım yokmuş çok garip

evet geri iade bölümünü kapatma gibi bir ayar yokmuş resmi sitesinde aynı sorun için konu açılmış tema dosyalarından linklerin silinmesi önerilmiş belki yeni sürümlerde olur

I've tried to disable the returns myself and below is what I came up with. What I've done is take the clickable return options away from view in the footer, account, and my account sections. I'm a novice when it comes to this sort of thing so if you know of a better way I'd appreciate it if you would post it. Also if this is a good/acceptable way to accomplish this I hope the below helps someone who is looking for the same thing.

go to:
/catalog/view/theme/default/template/module/account.tpl
comment out:

go to:
/catalog/view/theme/default/template/account/account.tpl
comment out:

go to:
/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl
comment out:

Thanks -

ayrıca catalog\controller\account\return.php dosyasına ana sayfaya yönlendirme kodu eklemekte fayda var

Kod:
<?php
   header( 'Location: http://www.mysite.com/' ) ;
?>

Geri iade bölümünü kaldırmak için bu sayfaları düzenlemek yeterlimş acaba başka sayfalarda da varmı bu geri iade ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
tpl yani tema dosyalarında return kelimesini arayın ve bu kelimenin geçtiği dosyalarda yukarıdaki yönlendirme konu ekleyiniz.

sogenserkan

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
tpl yani tema dosyalarında return kelimesini arayın ve bu kelimenin geçtiği dosyalarda yukarıdaki yönlendirme konu ekleyiniz.

sipariş geçmişim kısmında siparişigöster dedikten sonraönceden alınan ürünlerin listesinin altında bi combobox var ve orada
seçilen ürünleri
sepete at
geri iade et

yazıyor buradaki iade et kısmını nasıl kaldırabilirim acaba ?