Gelişmiş Slayt Düzenleyicisi - Advanced Slider Editor

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Herşeyi yaptım; ama modül maalesef görünmüyor.

www.sanalpos.gen.tr

sabitertan

OpenCart-TR
afroma' Alıntı:
Herşeyi yaptım; ama modül maalesef görünmüyor.

www.sanalpos.gen.tr
Sliderı açık hale getirdiğinizden emin misiniz. Verdiğiniz site linkinde en azından tpl nin yüklenmesi gerekirdi ki o da tek başına hatalı bir görünüm oluştururdu. Şu anda sitenizde tpl dahi yüklenmiyor. Modülü açık hale getirdiğinizden ve öylece açık kaldığından emin olun.

afroma

Web sitesi
meettomy.site
www.kedikopekilan.com/tic2 alanında kullandım aynı eklentiyi ama orada da açık olmasına rağmen görünmüyor anlayamadım...

sabitertan

OpenCart-TR
afroma' Alıntı:
www.kedikopekilan.com/tic2 alanında kullandım aynı eklentiyi ama orada da açık olmasına rağmen görünmüyor anlayamadım...
Tahminimce sorun şu tema klasörünüzün içerisinde sadece common değil diğer klasörlerde mevcut. Lütfen catalog/view/theme/default/template/module altındaki advancedslider_type_x.tpl dosyalarını catalog/view/theme/-tema adı-/template/module altına kopyalayıp tekrar deneyiniz.

afroma

Web sitesi
meettomy.site
default temada da çalışmıyor yani temadaki dosyaları da kopyalıyorum şimdi ama sanırım default temada çalışması lazım en azından

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Yok yahu vallahi olmuyor başka temalar yükledim onların hepsinde çalışıyor ama benim yaptıklarımda ya da default temalarda çalışmıyor içerisindeki dosyaları da aynen orjinalini bozmadan kopyaladım yok olmuyor anlamadım nedir ya

sabitertan

OpenCart-TR
afroma' Alıntı:
Yok yahu vallahi olmuyor başka temalar yükledim onların hepsinde çalışıyor ama benim yaptıklarımda ya da default temalarda çalışmıyor içerisindeki dosyaları da aynen orjinalini bozmadan kopyaladım yok olmuyor anlamadım nedir ya
Kullandığınız temalar da bulunan scriptlerden kaynaklanıyor olabilir.

afroma

Web sitesi
meettomy.site
Kod içerisinde sizin verdiğiniz gibi home.tpl değiştirince olmuyor eski haline getirdim çalıştı. İlginize teşekkür ederim.

pusulapc

OpenCart-TR
Error: Could not load template /chroot/home/dagcanme/dagcanmedikal.net/html/admin/view/template/module/advancedslider.tpl!

admin panelinde aktif ettikten sonra modulü düzenle dediğimde yukardaki hata ile karsılasıyorum..
klasörlerin chmod larını ayarladım
temam pcstore teması
yardımlarınızı bekliyorum..

özürrr sorunu hallettim..

Şimdi 2 sorum var 1.si 1. resimdeki gibi neden anasayfada slayt açılmıyor sebepleri ne olabilir.
2.si kontrol panelden slayt ı kaydet dediğimde hata diye bir uyarı geliyor ama hatanın ne oldugunu söylemiyor

ve sanırım kontrol panelinden resim eklenmiyor..

neyzel

OpenCart-TR
!! Neden?

advanced slider/catalog/language/turkish/module /advanceslider.php dosyasının içinde kredi kartı bilgileri niçin yazıyor. Amacı nedir? Bu kredi kartı bilgileri yanlışlıkla mı konmuş yada başka bir amaç mı var. Açıkcası iyice kuşkuya düştüm. advanceslider.php de slide ile ilgili bilgiler olması gerkmiyor mu? versiyonları karşılaştırdım hepsi aynı. !!!!!!!

Dosyanın içeriği şöyle:

// Heading
$_['heading_title'] = 'Slide';
// Text
$_['text_title'] = 'Kredi Kartı';
$_['text_credit_card'] = 'Kredi Kartı Bilgileri';
$_['text_wait'] = 'Lütfen Bekleyin!';
$_['text_taksit_secenekleri'] = 'Taksit Seçenekleri';
$_['text_diger'] = 'Diğer';
$_['text_taksit'] = 'Taksit';
$_['text_taksit_tutari'] = 'Taksit tutarı';
$_['text_toplam_tutar'] = 'Toplam tutar';

// Entry
$_['entry_cc_type'] = 'Kart tutarı:';
$_['entry_cc_owner'] = 'Kart Üzerindeki isim:';
$_['entry_cc_number'] = 'Kart no:';
$_['entry_cc_expire_date'] = 'Son kullanma tarihi:';
$_['entry_cc_cvv2'] = 'Güvenlik kodu (CVV2):';

Enteresan değilmi?

Lütfen cevap.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Çünkü est sistemini kullanan sanal pos modülünden slayt modüle çevrildi ve ana sayfada bunlara gerek olmadığı için sadece içinde dil değişkenleri olan bir dosyadır.

pusulapc

OpenCart-TR
sistemde virüs yok arkadaslar.. sadece uyarı veriyor.. suana kadarda tüm eklenti ve modülleri çalıstırabildim..ama suanda bu modülde resim eklenemiyor.. dosyadan gözat diyorum resmin adı v.s çıkıyor ama kaydet dediğimde sanki hiç resim yüklememişim gibi görünüyor..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sadece google değil anti-virüs yazılımı da uyarı veriyor. Bilgisayarınızı iyi bir anti-virüs programı ile tarayınız.

pusulapc

OpenCart-TR
sitemi yeniden kontrol ederseniz virüs olmadıgını anlayacaksınız arkadaslar.google anladı ve düzeltti hatayı..
şimdi lütfen benim sorunum hakkında bana yardımcı olabilir misiniz..?
Kimse yardımcı olmayacak mı bu modül için bana ?

hikko

OpenCart-TR
arkdaşım bu sabitertan arkadaşımızın yaptığı bir modül ve admin paneli sadece mozilla uyumlu mozillada denedikten sonra sorunlarını tekrar yazarsan yardımcı olmaya çalışacaz

msbuse

OpenCart-TR
slmmm dosyaları dizine attım fakat ana sayfada slite cıkmıyor ne yapmam gerekıyorr .resim ekleme kısmıda yok ...yeni slayt ekle kaydet yenıle butonları calısmıyor.modül düzenle kısmında resım ekle kısmı yok........